Druska indaplovėms, ekologiška

2 kg
2,23 €
3,19 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. perkant už 20€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Lapkričio 28 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Lapkričio 28 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

Sonett druska indaplovėms yra gryna kristalizuota druska sudėtyje neturinti lipnumą reguliuojančių medžiagų, sintetinių dažų ir kitų priedų. Tinka visoms namuose naudojamoms indaplovių rūšims.

Naudojimas: kai tik užsidega indaplovės „trūksta druskos“ indikatoriaus lemputė, užpildykite druskai skirtą skyrių pagal jūsų indaplovės instrukciją. Kai kurių indaplovių indikatoriai yra mažiau jautrūs ir lemputė užsidega kai visai nebelieka druskos, todėl patariame nuolat papildyti druskos skyrių, net jei indikatoriaus lemputė ir nedega. Jei druskos skyrius yra visiškai tuščias, įpylus druskos indaplovėms reikėtų palaukti 2 valandas, kad jonų mainų įrenginys visiškai atsistatytų.

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SONE0300
EAN kodas: 400754740300
Druska indaplovėms, ekologiška
2 kg

Druska indaplovėms, ekologiška

2,23 €
3,19 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui