Skalavimo skystis indaplovėms, ekologiškas

500 ml
4,89 €
Ištikimo kliento kortelė
3,91 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Spalio 20 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Spalio 20 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

Skalavimo skystis indaplovėms. Koncentruotas ir labai ekonomiškas. Bekvapis. Tik augalinės kilmės žaliavos, visiškai suyra gamtoje. Tinka visoms namuose naudojamoms indaplovių rūšims (rekomenduojame su Sonett tabletėmis, plovimo milteliais ir druska indaplovėms). Skalavimo skystis automatiškai patenka į indaplovę reikiamu metu ir apsaugo indus bei įrankius nuo kalkių nuosėdų.

Dozavimas ir naudojimas: Įpilkite Sonett  skalavimo skysčio į jam skirtą skyrių indaplovėje. Šis skyrius visada turi būti pilnas. Jei ant indų atsiranda kalkių nuosėdų dėmės, padidinkite plovimo temperatūrą. Jei įrankiai po plovimo patamsėja, sumažinkite plovimo temperatūrą. Saugumo informacija: Degus. Saugoti nuo vaikų. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SONE0814
EAN kodas: 400754730814
Skalavimo skystis indaplovėms, ekologiškas
500 ml

Skalavimo skystis indaplovėms, ekologiškas

4,89 €
Ištikimo kliento kortelė
3,91 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui