Tabletės indaplovėms, ekologiškas

25 x 20 g
5,31 €
7,59 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje rytoj, Rugsėjo 23 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune rytoj, Rugsėjo 23 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

Tabletės indaplovėms tinka visoms namuose naudojamoms indaplovių rūšims. Sonett tabletėse indaplovėms nėra fermentų, chlorą išskiriančių baliklių, fosfatų ir sintetinių kvapų. Visiškai suyra gamtoje.

Plaukite tik plovimui indaplovėse pritaikytus indus. Nenaudokite sidabriniams, krištoliniams ir rankomis dekoruotiems porcelianiniams indams. Saugumo informacija: Gali smarkiai pažeisti akis. Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis,nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Naudoti akių  (veido) apsaugos priemones. Prarijus nedelsiant kreiptisį gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SONE0280
EAN kodas: 400754740280
Tabletės indaplovėms, ekologiškas
25 x 20 g

Tabletės indaplovėms, ekologiškas

5,31 €
7,59 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui