Sviestinių moliūgų sriuba, ekologiška

400 g
1,69 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. perkant už 20€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Lapkričio 29 13:47 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Lapkričio 29 13:47 su ZITICITY

Apie prekę

„Auga“ ekologiška sviestinių moliūgų sriuba yra paruošta valgyti – tereikia pasišildyti! Ši trinta sviestinių moliūgų sriuba su saldžiosiomis bulvėmis pagaminta iš ekologiškų sviestinių moliūgų, pagardinta įvairiais prieskoniais bei žiupsneliu jūros druskos. Tiršta ir prisotinta gardžių daržovių skoniu. Tinka veganams.

Sriuba supilstyta į inovatyvią lengvo plastiko pakuotę, kuri pagrįstai gali būti vadinama ateities pakuote, nes yra palankesnė aplinkai nei tradicinių medžiagų pakuotės. Nuo jos pagaminimo iki panaudojimo į atmosferą išmetama gerokai mažiau CO2, nei naudojant tokio pat dydžio stiklainį arba skardinę.

Gamintojas

„AUGA group“ – tai viena didžiausių Europoje ekologiško maisto bendrovių, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonių grupė dirba apie 38 000 ha ekologiškai sertifikuotų dirbamų žemių, kuriose vystomas tvarus, naujomis technologijomis paremtas žemės ūkio modelis, apimantis augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą. Naudodama nuosavus ir kontraktuotus gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų įmonė gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniam vartotojui bei tiekia žaliavinius produktus.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: AUGA3116
EAN kodas: 477903973116
Sviestinių moliūgų sriuba, ekologiška
400 g

Sviestinių moliūgų sriuba, ekologiška

1,69 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui