Veganams
Jautriai odai

YES® bekvapis intymios higienos prausiklis, ekologiškas

150 ml
11,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Soil Association Organic

Apie prekę

YES® ekologiškas bekvapis hipoalerginis intymios higienos prausiklis – švelnus ir efektyvus. Idealiai tinka kasdieniniam naudojimui. Nuplauna kvapą sukeliančias bakterijas. Nedirgina. Subalansuoto pH. Su medetkų ekstraktu ir alavijų sultimis, kurie maitina ir ramina odą.

Su dozatoriumi, kuris prausiklį paverčia minkšta ir švelnia puta. Labai ekonomiškas, užtenka daugiau nei 200 kartų, t.y. daugiau nei 6 mėnesiams, jei naudojama kasdien.

Be SLS, glicerino, hormonų ar kitų žinomų odos dirgiklių. Be jokių aromatinių medžiagų.

Gleivinė yra daug labiau pralaidi už odą, nes ji gerokai plonesnė ir neturi apsauginio riebalinio sluoksnio. Todėl gleivinę yra lengviau pažeisti ir sudirginti, per ją lengviau praeina cheminės medžiagos. Makšties ir išangės gleivinė yra pralaidžiausios vietos žmogaus kūne, net labiau pralaidžios nei burnos ar nosies gleivinė. Todėl priemones šioms vietoms reikia rinktis itin atidžiai.

Naudojimas: ant drėgnos odos ranka arba kempine užtepti prausiklio, vėliau švelniai nuplauti.
Skirtas naudoti tik išorėje. Tinka nebūtinai tik intymiai higienai, gerai prausia ir kitas kūno vietas.

Sertifikuotas „Soil Association“ kaip 84.9% ekologiškas. Pagamintas etiškai, patvirtintas vegetarų asociacijos. Tinka vegetarams. Nebandyta su gyvūnais.

Gamintojas

„Yes Pure Intimacy“ – tai pirmieji pasaulyje sertifikuoti ekologiški intymios higienos lubrikantai!

„Yes Pure Intimacy“ įmonę 2003 metais įkūrė ilgametės draugės. Po ilgų metų darbo farmacijos srityje moterys suprato, kad rinka siūlo tik sintetinius lubrikantus, be jokios natūralios alternatyvos. Po ilgų tyrinėjimų, jos išsikėlė sau tikslą – sukurti saugias, natūralias, inovatyvias intymios higienos priemones, kurios neturėtų šalutinio poveikio organizmui. Bandymai ir produktų kūrimas truko tris su puse metų – 2006 metais į rinką buvo išleisti pirmieji natūralūs ir sertifikuoti lubrikantai pasaulyje.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: HM36
EAN kodas: 506010417066
YES® bekvapis intymios higienos prausiklis, ekologiškas

YES® bekvapis intymios higienos prausiklis, ekologiškas

11,95 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui