Veganams

YES® makšties drėkiklis vandens pagrindu, ekologiškas

100 ml
15,87 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Soil Association Organic

Apie prekę

YES® ekologiškas makšties drėkiklis vandens pagrindu – tai bekvapis, bespalvis, beskonis izotoninis gelis, kuris lengvina makšties atrofiją ir sausumą. Mažina sudirgimą, niežulį ir deginimo jausmą. Ilgam drėkina ir maitina išsausėjusius, sudirgusius makšties audinius. Nepalieka pėdsakų. Subalansuotas pH. Tinka naudoti kaip lubrikantą.

Be SLS, glicerino, hormonų ar kitų žinomų odos dirgiklių. Ne kontraceptikas. Ne spermicidinis. Tinka naudoti su prezervatyvais.

Gleivinė yra daug labiau pralaidi už odą, nes ji gerokai plonesnė ir neturi apsauginio riebalinio sluoksnio. Todėl gleivinę yra lengviau pažeisti ir sudirginti, per ją lengviau praeina cheminės medžiagos. Makšties ir išangės gleivinė yra pralaidžiausios vietos žmogaus kūne, net labiau pralaidžios nei burnos ar nosies gleivinė. Todėl priemones šioms vietoms reikia rinktis itin atidžiai.

Naudojimas: pakanka 5 ml, naudoti kas 2–3 dienas, poveikis juntamas iki 3 dienų. Esant poreikiui galite naudoti dažniau. Tinka naudoti viduje ir išorėje.

Sertifikuotas „Soil Association“ kaip 95% ekologiškas. Pagamintas etiškai, patvirtintas vegetarų asociacijos. Nebandyta su gyvūnais.

2018 metais pelnė apdovanojimą geriausio produkto menopauzės metu kategorijoje.

Gamintojas

„Yes Pure Intimacy“ – tai pirmieji pasaulyje sertifikuoti ekologiški intymios higienos lubrikantai!

„Yes Pure Intimacy“ įmonę 2003 metais įkūrė ilgametės draugės. Po ilgų metų darbo farmacijos srityje moterys suprato, kad rinka siūlo tik sintetinius lubrikantus, be jokios natūralios alternatyvos. Po ilgų tyrinėjimų, jos išsikėlė sau tikslą – sukurti saugias, natūralias, inovatyvias intymios higienos priemones, kurios neturėtų šalutinio poveikio organizmui. Bandymai ir produktų kūrimas truko tris su puse metų – 2006 metais į rinką buvo išleisti pirmieji natūralūs ir sertifikuoti lubrikantai pasaulyje.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: HM37
EAN kodas: 506010417070
YES® makšties drėkiklis vandens pagrindu, ekologiškas

YES® makšties drėkiklis vandens pagrindu, ekologiškas

15,87 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui