Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Pieniška avižų košė su obuoliais ir vanile kūdikiams nuo 6 mėn., ekologiška (200 g)

Töpfer maistas kūdikiams

Pieniška avižų košė su obuoliais ir vanile kūdikiams nuo 6 mėn., ekologiška (200 g)

Töpfer maistas kūdikiams
4.15
4.15

Jau 100 metų Vokietijoje gaminamas kūdikių maistas!

„Töpfer“ ekologiška pieniška pilno grūdo avižų košė su obuoliais ir vanile kūdikiams nuo 6 mėnesių. Su bifido kultūromis. Be aromatinių medžiagų, dažiklių ir konservantų. Su glitimu ir pienu. 4 porcijos.

Košės nereikia virti – pakanka užpilti vandeniu ar pienu. Labai paprastai paruošiama, sveika ir skani košė mažiesiems. Kol neparagauja su uogiene, šveičia ir be jos, todėl jei uogienės turite mažai, geriau net nesiūlykite.

Į „Töpfer“ pieniškas košes dedami pieno milteliai yra gaminami iš ekologinių ūkių Alpių karvių pieno. Karvės pieno baltymai ir riebalai pakeičiami taip, kad labiausiai atitiktų motinos pieno sudėtį. Pienas praturtinamas vitaminais, mineralais ir mikroelementais, reikalingais atitinkamo amžiaus kūdikiui (kaip nurodo ES direktyva 2006/141/EU).

Visos „Töpfer“ pieniškos košės gaminamos su natūraliai kūdikių žarnynui būdingomis gerosiomis žarnyno bakterijomis: „Töpfer“ patentuotu bifido kultūrų mišiniu Probifido®.

„Töpfer“ pieniška avižų košė su obuoliais ir vanile yra pagaminta iš ekologiškų ingredientų. Grūdai perdirbti taip, kad tiktų kūdikiams. Grūdų krakmolas yra kruopščiai suskaidomas naudojant šilumą ir drėgmę. Pilno grūdo produktuose išsaugoma didžioji dalis maistinių medžiagų.

Paruošimas: 130 ml šviežiai užvirinto ir iki 50°C atvėsinto vandens įpilti į dubenėlį.
Įdėti 5 v. š. (50 g) košės miltelių ir gerai išmaišyti. Palikti 1 min. pastovėti, kol pasidarys reikiamos konsistencijos. Leisti atvėsti iki valgyti tinkamos temperatūros (apie 37°C). Nešildyti mikrobangų krosnelėje (pavojus nusiplikyti).

Svarbios nuorodos: ruošdami maistą kūdikiams, tiksliai laikykitės instrukcijos, kad Jūsų kūdikis būtų aprūpintas reikiamomis maistinėmis medžiagomis. Kas kartą maistą ruoškite šviežią ir visada maitinkite šaukštu. Reguliariai prižiūrėkite dantis, ypač prieš miegą.

Supakuota apsaugotoje aplinkoje. Sunaudoti per 23 savaites.

Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudedamosios dalys: 32% pieno (nugriebtas pienas*, maltodekstrinas*, augaliniai aliejai* (palmių aliejus**, rapsų aliejus*, saulėgrąžų aliejus*), iš dalies demineralizuoti išrūgų milteliai*, nugriebto pieno milteliai*, išrūgų milteliai*, vitaminas C, kalcio fosfatas, vitaminas E, geležies pirofosfatas, cinko sulfatas, niacinas, kalcio D-pantotenatas, natrio selenitas, vitaminas A, vitaminas B1, vitaminas B6, kalio jodatas, folio rūgštis, vitaminas K, vitaminas D), 27% pilno grūdo avižų miltai*, maltodekstrinas*, nugriebto pieno milteliai*, iš dalies demineralizuoti išrūgų milteliai*, fruktozė, krakmolas*, 3% obuolių miltelių*, kalcio karbonatas, natūralus obuolių aromatas, vanilės ekstraktas, bifido bakterijų kultūros (B. breve, B. bifidum, B. infantis, B. longum), vitaminas B1, vitaminas A, vitaminas D.
* iš ekologinių ūkių.
** pagaminta tausojant aplinką.

Maistinė vertė (100 g) – 1738 kJ/412 kcal: riebalų 9.1 g (iš jų sočiųjų 2.9 g, mononesočiųjų 3.7 g, polinesočiųjų 2.5 g), angliavandenių 69 g (iš jų cukrų 31 g, krakmolo 22 g), skaidulinių medžiagų 2.5 g, baltymų 12 g, druskos*** 0.36 g (daugiau žr. ant pak.).
*** produkte druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris.

Sužinokite daugiau:
- Guodos pastebėjimai. Dailus namelis, prigrūstas technologijų
- Kūdikių maistui – 100 metų patirtis ir švariausias Alpių karvių pienas
- Filmukas apie Töpfer produktus (vokiškai)
- Kas yra pilno grūdo maisto produktai, kodėl juos valgyti sveika?

Sveiki Guodos pastebėjimai apie pilno grūdo produktus:

https://www.youtube.com/watch?v=Csdb2v0qlR4

„Töpfer“ sukurtas filmukas (vokiškai), kaip paruošti košę:

https://www.youtube.com/watch?v=rsIJHsfdQHE

100 metų patirtis! Vokietijos įmonė „Töpfer“ kūdikių maistą gamina jau daugiau nei 100 metų įmonė įkurta 1911 m. Nuo 1989 m. gamina ekologišką ES sertifikuotą maistą kūdikiams. Kompanija turi savo laboratoriją ir, kurdama savo produkcijos receptus, bendradarbiauja su mokslo bei medicinos įstaigomis. Didžiulė patirtis ir naujausios gamybos bei tyrimų technologijos daro kompaniją europiniu savo srities lyderiu.

Pietų Vokietijoje, šalia Alpių kalnų, prie Šveicarijos sienos yra viena švariausių vietų Europoje. 1926 metais „Töpfer“ perkėlė čia savo gamyklą, kad galėtų naudoti ypač švarius aplinkinių ūkių grūdus, daržoves ir karvių pieną. Šiuo metu „Töpfer“ naudoja ekologišką aplinkinių ūkių produkciją ir išimtinai tik Alpių priekalnėse besiganančių karvių pieną!

Griežta saugumo ir kokybės kontrolė:
  - Vykdoma visuose etapuose – žaliavos, gamybos, pakavimo ir galutinio produkto.
  - Nuosavoje laboratorijoje ir išorinėse nepriklausomose laboratorijose atliekami mikrobiologiniai, alergenų, cheminiai, fiziniai, pėdsakų, aplinkos, sensoriniai ir kiti tyrimai.
  - Gamybos metu mėginiai imami kas pusvalandį, o aptikus bent mažiausius neatitikimus keliamiems reikalavimams pilnai stabdoma gamyba. Visas procesas uždaras ir sterilus.
  - Kiekvienai produkcijos partijai atliekama apie 600 įvairių tyrimų!
  - Iš 180 įmonės darbuotojų net 20 dirba vien tik kontrolės sistemoje.

Ekologiškumas nereiškia tiesiog „be pesticidų“. „Töpfer“ ekologišką maistą kūdikiams gamina jau nuo 1989 metų. Pieno mišiniuose ne mažiau 95% ekologiškų žaliavų. Ekologiškumas ir jo kontrolė užtikrinami visose maisto paruošimo grandinėse – nuo ekologiškų sėklų sėjai, auginimo, grūdų, miltų, aliejų iki ekologiškų pašarų karvėms.

„Töpfer“ – bifidogeninių probiotinių produktų kūdikių maiste pradininkas. Motinos pienu maitinamų kūdikių žarnyne susiformuoja žarnyno flora, kurioje daug bifido bakterijų, ko paprastai nebūna buteliuku maitinamų kūdikių žarnyne. Todėl „Töpfer“, siekdamas, kad košės ir pieno mišiniai būtų kuo panašesni į motinos pieną, praturtino juos šiomis probiotinėmis bakterijomis.

Jau 1966 metais profesoriaus J. B. Mayer tyrimų pagrindu „Töpfer“ sukūrė iki šiol unikalią bifido kultūrų kombinaciją. Tai keturios dvigubai izoliuotos (apsaugotos nuo poveikio skrandyje) bakterijos Bifidobacterium bifidum, infantis, breve ir longum, dažniausiai pasitaikančios motinos piene. Probiotinės bifido bakterijos normalizuoja kūdikių virškinimą. Jos palaiko žarnyno florą, kuri stiprina imunitetą bei padeda apsisaugoti nuo kenksmingų žarnyno bakterijų.

„Töpfer“ viską gamina vienoje gamykloje, todėl turi galimybę pilnai kontroliuoti procesus. To negali padaryti didelės įmonės, kurios turi skirtingose vietose išsimėčiusius gamybos padalinius, o juo labiau tos, kurios yra tik prekiniai ženklai ir užsako savo produkciją pas kitus gamintojus. Žinant kiek nedaug Europoje yra ekologiško kūdikių maisto gamintojų, „Töpfer“ tampa praktiškai vieninteliu Europoje, kurio visa grandinė ir saugumo kontrolė yra vienose rankose.

Prekės kodas: MV44
Bar kodas: 4006303001429

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN