Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Arbata „Matcha Premium“ dekoratyvinėje dėžutėje, ekologiška (30 g)

KEIKO

Arbata „Matcha Premium“ dekoratyvinėje dėžutėje, ekologiška (30 g)

KEIKO
19.97
8 prekės sandėlyje
19.97

Ekologiška arbata KEIKO „Matcha Premium“ dekoratyvinėje dėžutėje. Matcha (mačia) yra į miltelius susmulkinta japoniška žalioji arbata, iš kurios su karštu vandeniu suplakamas nuostabus energetinis gėrimas.

Skirtingai nuo užplikomų arbatos lapelių, kai gaunamos tik vandenyje tirpstančios medžiagos, geriant matchą, gaunamos visos medžiagos 100%, taip pat ir riebaluose tirpstantys vitaminai bei veikliosios medžiagos.

Kofeino vienoje matcha porcijoje (2 g miltelių/100 ml vandens) yra 64 mg, kas yra daugiau nei žaliojoje arbatoje (20 mg), bet šiek tiek mažiau nei kavoje (80 mg).

KEIKO „Matcha Premium“ gaminama iš pirmojo skynimo arbatos, auginamos iki 90% šešėlyje. Taip augaluose pasigamina daug chlorofilo, taninų ir kofeino, bet mažai karčiųjų medžiagų. Nuskintus lapelius išgarinus, išdžiovinus ir sulaužius lapų audinys oro srovėje atskiriamas nuo lapo gyslelių. Tai būtina, gaminant tradicinę matchą, nes akmeniniuose malūnėliuose galima sumalti tik į dribsnius panašias lapo audinio daleles, vadinamas Tencha.

Žaliosios arbatos milteliai naudojami ne tik klasikiniam arbatos gėrimui ruošti, bet ir įvairiems kokteiliams (karštiems ir šaltiems), desertams, kepiniams gaminti. Jiems suteikia papildomo subtilaus skonio ir, žinoma, nuostabią žalią spalvą.

Japonijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Matcha paruošti yra lengviau, nei gali pasirodyti. Per arbatos ceremoniją arbatos milteliai dozuojami specialiu bambukiniu šaukšteliu ir suplakami dideliame matcha dubenėlyje. Galima suplakti ir nedideliu rankiniu plaktuvu arba elektriniu pieno plaktuvu.

Yra du paruošimo būdai: skysta („Usucha”) ir tiršta („Koicha”).

Norėdami pagaminti „Usucha”, į karštu vandeniu pašildytą, tuščią dubenėlį įberkite vieną-du specialius šaukštelius (arba vieną nubrauktą arbatinį šaukštelį) matcha. Miltelius užpilkite 70-100 ml virinto 80ºC temperatūros vandens. Dubenėlis turėtų būti pripildytas ne daugiau, kaip trečdaliu. Staigiais rankos judesiais bambukine šluotele plakite matchą apie 20 sek., kol paviršiuje susidarys švelnios putos.

Ruošiant tirštą matchą, arbatos miltelių kiekis dvigubinamas, o vandens kiekis mažinamas. Taip susidaro tirštos konsistencijos kvapnios putos.

Kaip teisingai paruošti matchą:

https://www.youtube.com/watch?v=ayS8DV_HJPs

Kalbant apie matchą svarbiausia tai, kad ji yra itin stiprus natūralus antioksidantas - stipriausias iš visų žinomų. Jos gaminimas labai delikatus - malama lėtaeigiu granito malūnėliu, kuriuo pagaminama vos 30 g miltelių (t.y. viena dėžutė) per valandą. Šiame gėrime antioksidantų koncentracija itin didelė. Nenuostabu, kad plinta įvairūs receptai, kur matcha miltelių dedama mažiau.

- 30 MATCHA arbatos panaudojimo įdėjų virtuvėje.
- Daugiau apie KEIKO arbatas skaitykite (vokiškai ir angliškai) gamintojo puslapyje.
- Taip pat lankstinuke apie arbatą ir kavą (lietuviškai).
- Guodos pastebėjimai straipsnyje Gyvenimas per trumpas gerti eilinę arbatą.
- 23 priežastys, kodėl verta gerti žaliąją arbatą (vokiškai). Paremta moksliniais straipsniais.
- Guodos pastebėjimai apie kartumo turinčius maisto produktus.
- Guodos pastebėjimai. Ar galima pilnavertė mityba be maisto papildų?
- Guodos pastebėjimai. Kaip prisijaukinta matchą

Sveiki Guodos pastebėjimai apie „super maistą“:

https://www.youtube.com/watch?v=IAoCNfH08C4

Prekės kodas: G179
Bar kodas: 4031322000580

Susijusios prekės

Termometras
KEIKO
6.98
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Visos teisės saugomos © LIVIN