Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Arbata „Typisch Chai“ su prieskoniais, ekologiška (20 pak. x 2 g)

Lebensbaum

Arbata „Typisch Chai“ su prieskoniais, ekologiška (20 pak. x 2 g)

Lebensbaum
4.47
4.47

„Lebensbaum“ ekologiška šildanti prieskoninė arbata „Typisch Chai“ su saulėje sunokusiais apelsinais ir egzotiškais prieskoniais. Indijoje ja gardinamas įvairiausias maistas – nuo sulčių iki sriubos. Ši indiška arbata – tarsi skystas medaus pyragas.

Paruošimas: puodelyje (apie 200 ml) 1 arbatos maišelį užpilti verdančiu vandeniu (100°C). Laikyti 8 min.

Grynasis kiekis 40 g.

Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudedamosios dalys: apelsinai*, cikorijos šaknys*, imbieras*, Ceilono cinamonas*, kalendra*, kardamonas* Cassia cinamonas*, kvapieji pipirai*, juodieji pipirai*, gvazdikėliai*, žvaigždiniai anyžiai*.
* – iš ekologinių ūkių.

„Lebensbaum“ arbatos supakuotos tausojant aplinką:
- dėžutės iš sertifikuoto, išlaikančio ekologinę pusiausvyrą miškininkystės ūkio – FSC®;
- spaudos dažai pagaminti augaliniu pagrindu, be mineralinio aliejaus;
- išorinė pakelio plėvelė iš medienos pluošto – kompostuojama;
- arbatos maišeliai iš natūralaus pluošto – kompostuojami.

„Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku.

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius Demeter, Naturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės kodas: G363
Bar kodas: 4012346204604

Susijusios prekės

Tirpi ajurvedinė arbata „Samahan“ (25 pak.)
Link Natural Products
12.31
Visos teisės saugomos © LIVIN