Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamas molis milteliais (380 g)

Luvos

„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamas molis milteliais (380 g)

Luvos
15.71
15.71

„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamo molio milteliai vidiniam vartojimui. Pagalbinė priemonė gydant funkcinius skrandžio ir žarnyno susirgimus esant sudirgusiam žarnynui ir skrandžiui. Šie susirgimai dažniausiai pasireiškia viduriavimu, pilvo pūtimu bei padidėjusiu rūgštingumu, spaudimu  ir  sunkumo jausmu skrandyje. Tinka veganams.

Luvos® molis (dar vadinamas liosu ar gydomąja žeme) jau daugiau kaip 100 metų įvairiapusiškai naudojamas liaudies medicinoje. Daugiau apie Luvos® molį ir jo naudojimą skaitykite ČIA.

Vokietijoje pagamintas produktas.

Sudedamosios dalys: natūralus molis.

Dozavimas ir naudojimas:
Suaugusieji turi gerti du kartus per dieną po 1-2 matavimo šaukštelius „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelių skrandžiui ir žarnynui; esant didesniems negalavimams tokią pačią dozę išgerti trečią kartą. Miltelius reikia išmaišyti pusėje stiklinės vandens, mineralinio vandens arba arbatos ir išgerti nedideliais gurkšneliais. Gerti reikėtų ryte ant tuščio skrandžio ir vakare - prieš einant miegoti. Esant reikalui papildomai galima išgerti pusvalandį prieš arba po valgio. Vartoti reikėtų reguliariai 3-6 savaites. Vartojant ilgesnį laiką prie preparato nepriprantama ir jo poveikis nesumažėja. Esant normaliai inkstų funkcijai nėra jokio pavojaus dėl ilgalaikio gydymosi šiuo preparatu.

Sąveika su kitais vaistais: „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelius skrandžiui ir žarnynui reikia gerti 1-2 val. prieš arba po kitų vaistų vartojimo.

Kontraindikacijos: „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelių skrandžiui ir žarnynui negalima vartoti, jei anksčiau jautriai reagavote į lioso preparatus. „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelių skrandžiui ir žarnynui negalima vartoti esant rimtiems inkstų funkcijos sutrikimams. Iki šiol nebuvo jokių rizikos požymių naudojant nėštumo, žindymo metu ir vaikams iki 12 metų. Pasikonsultuokite su savo gydytoju ar vaistininku. Nevartokite ūmaus viduriavimo metu, kai yra temperatūros ir kraujingų priemaišų.

Atsargumo priemonės ir įspėjimai: Svarbu, kad negalavimų priežastimis nebūtų kitos ligos. Gydant viduriavimą, ypač paauglių ir vyresnio amžiaus žmonių, svarbu atkreipti dėmesį į skysčių ir elektrolitų kompensavimą kaip pagrindinę terapinę priemonę. Jei viduriuojant yra kraujingų priemaišų arba pakyla temperatūra ir sutrinka kraujotaka, būtina apsilankyti pas gydytoją.

Netinkamas naudojimas ir perdozavimas: paprastai nereikalingos jokios skubios priemonės, tačiau informuokite savo gydytoją.

Medicininius produktus laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti sausoje vietoje, saugoti nuo išorinių kvapų!

Prekės kodas: PP62
Bar kodas: 4005120411015

Susijusios prekės

Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Visos teisės saugomos © LIVIN