A.Kleizienė paneigia mitą, kad namų švarą puoselėti efektyvu tik agresyvia chemija | LIVIN

2023-09-18
A.Kleizienė paneigia mitą, kad namų švarą puoselėti efektyvu tik agresyvia chemija | LIVIN

Verslininkė, sveikos mitybos ir gyvensenos entuziastė Agneta Kleizienė renkasi ekologiškas ir natūralias priemones savo namų švarai užtikrinti. „Namų aplinkos valymas yra būtinas procesas siekiant palaikyti švarą ir higieną, tačiau dažnai nesusimąstome, jog buitinės chemijos produktai gali būti ypatingai šarminiai arba stiprios rūgšties, kurie gali pažeisti odos ir akių gleivinę, sukelti alergijas, įkvėpti garai gali pažeisti plaučius, sukelti galvos skausmus, astmą. Neretai tokiuose produktuose yra pavojingų kvapiųjų medžiagų, kuriais kvėpuoja visa šeima ir augintiniai, todėl buitinę chemiją siūlau rinktis labai atsakingai,“ – sako A. Kleizienė.  Moteris nori paneigti mitą, jog palaikyti namų švarą reikalingi agresyvūs chemikalai ir kviečia susipažinti su išbandytais ir rekomenduojamais LIVIN asortimento produktais.

Su siaubu pamenu agresyvų buitinės chemijos kvapą, kuomet pradėdavo graužti akis ir rankas nuo toksiškų chemikalų. Ekologiškas „Almacabio“ purškiamas valiklis yra suyrantis aplinkoje, jo konservantai priskiriami maisto kategorijai. Kompanija sertifikuota ekologijos sertifikatais, o man ramu, kad namų valymas nebėra kenksmingas mano ir šeimos sveikatai.

Labai vertinu kašmyro audinio megztinius, ypač svarbu nepamiršti jų tinkamai prižiūrėti. Ekologiškas „Almacabio“ skalbimo skystis švelniems angoros, kašmyro, merino vilnos ir šilko gaminiams skalbyklėms tinka, bet išduosiu savo megztinių patvarumo paslaptį: plaunu vonelėje rankomis, o skystis veikia kaip kondicionierius, suteikiantis minkštumo.

Kam tenka valyti stiklus bei veidrodžių paviršius, žinos, kiek daug įkvepiame buitinės chemijos. Gera naujiena ta, kad nebereikia stiprių kenksmingų ingredientų, norint efektyviai nuvalyti be dryžių.  „ATTITUDE“ langų ir veidrodžių valiklio sudėtyje nėra amoniako ir jis yra hipoalerginis.

Esu įsitikinusi, kad ten, kur liečiasi maistas, neturi būti jokios kenksmingos chemijos ir kvapų. Šio virtuvės „ATTITUDE“ paviršiaus valiklio sudėtyje nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų, jis yra hipoalerginis, patikrintas dermatologų, tinka jautriai odai, todėl nereikia dėvėti pirštinių ir baimintis tiesioginio kontakto su oda. Priemonė pagaminta su saponinais – natūraliomis paviršinio aktyvumo medžiagomis, tačiau puikiai įveikia riebalų dėmės!

Mes esame sportiška šeima, tad didžiausias iššūkis yra palaikyti sportines kojines bei marškinėlius baltus. Be to, teniso gruntas yra negailestingas sportinei avalynei, todėl naudoju „Sodasan“ deguoninį baliklį, kuris sustiprina bet kokio skalbiklio poveikį skalbiant baltus ir spalvotus (neblunkančius) audinius bei padeda pašalinti įsisenėjusias dėmes. Jungiantis su vandeniu išskiriamas deguonis, tad pašalinamos net sunkiai įveikiamos dėmės ir suteikiama apsauga nuo papilkėjimo. Svarbiausia, kad nekenksminga aplinkai!

Labiausiai grauždavo sąžinė perkant dideles plastiko talpas visos šeimos drabužių skalbimui, bet dabar mano sąžinė rami, nes  „Sodasan“ švelnus skalbiklis specialiai sukurtas skalbti vilną, šilką, alpakų vilną, moherą, sportinę funkcinę tekstilę, GoreTex® ir netgi pūkus. Jis pagamintas iš perdirbto plastiko, yra 100% natūralus, o gaivos kvapą suteikia eteriniai aliejai. Negana to, šis skalbiklis yra lengvai biologiškai skaldomas.

Dar visai nesenai virtuves buvo užvaldžiusios plastiko šluostės, kurios po savaitės naudojimo pradėdavo trupėti, palikdavo daug drėgmės ir lėtai džiūdavo. Ar pagalvojate, kiek vandens išnaudojame tas šluostes plaunant? „Capt'Hygiène“, universali perdirbto mikropluošto šluostė, tinka įvairiems paviršiams valyti ir padeda pašalinti dulkes, riebalus bei sunkiai įveikiamas dėmes dėl savo tankaus paviršiaus. Šią šluostę galima skalbti skalbimo mašinoje net iki 300 kartų neprarandant efektyvumo.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui