Agnetos Kleizienės favoritai namų švarai

2023-04-13
Agnetos Kleizienės favoritai namų švarai

Sveika gyvensena turi atsispindėti ne tik maiste - mūsų aplinka, kurioje gyvename stipriai veikia mūsų sveikatą, todėl svarbu atsakingai rinktis visas namų švaros priemones. Buitinė chemija gali sukelti įvairius sveikatos negalavimus, o agresyvūs ingredientai grėsmę sukelia ne tik žmogui, bet ir gamtai, kuomet su nuotekomis patenka į gruntinius vandenis. Patarimais apie saugias buities valymo priemonės ir jų pavyzdžiais dalinasi Agneta Kleizienė - „Molecule” grožio, sveikatos ir jaunystės parduotuvių įkūrėja, septynmečio Jokūbo mama.

Agnetos Kleizienės teigimu, didžiausias jos favoritas - aplinkai draugiški šiukšlių maišai. „Mane tiesiog glumina plastiko maišai, kuriuos tūkstančiais išmeta visi gyventojai ir tas plastikas nesuyra šimtmečiais. Kuo mažiau plastiko kasdienybėje - toks mano prioritetas", - atvirauja Agneta Kleizienė. 

Indus plauname kasdien ir nesusimąstome, kiek ploviklio medžiagų lieka indų paviršiuje. Cheminės medžiagos veikia toksiškai, todėl svarbu naudoti kuo švaresnės sudėties indų plovimo priemones. Aš renkuosi kūdikių buteliukams ir  indams skirtą  ploviklį iš Attitude, o į indaplaplovę dedu šio gamintojo  tabletes, kurių išorinė pakuotė yra iš popieriaus, o sudėtyje nerasite fosfato!

Namuose grindimis vaikštome namuose basi, svarbu nepamiršti, jog augintiniai taip pat gali nukentėti nuo agresyvių grindų ploviklių, todėl grindis plaunu su Attitude valymo priemone, kuri yra dermatologiškai patvirtinta ir nesukels alergijos nei žmonėms, nei gyvūnams bei tinka įvairiausiems grindų paviršiams.

Skalbimo, auginant vaiką, išties daug, tačiau norint apsaugoti savo šeimą, naudoju kuo  natūralesnius skalbiklius, kurių paviršiaus plaunamosios medžiagos pagamintos iš augalinių žaliavų. Man nebereikia jaudintis, ar su nuotekomis į gamtą pateks dar daugiau buitinės chemijos, nes šie papildomi skalbikliai yra draugiški gamtai. Labai patogu skalbti šalto vandens režimu, nes nekenksmingi enzimai ir blogą kvapą naikinanti formulė suveikia išties veiksmingai.

Maži piršteliai ir augintinių nosys liečiasi prie daugybės paviršių, juos valyti renkuosi natūralų intensyvų valiklį be agresyvių kvapų, pagamintą iš augalų saponinų, o vietoje tradicinių surfaktantų, kurie ardo endokrininę sistemą, sudėtyje yra augalinė gliukozė ir riebieji alkoholiai. 

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui