Aplinkai draugiškos švaros priemonės „Almacabio“

2014-09-08
Aplinkai draugiškos švaros priemonės „Almacabio“

Italų kompanija „Almacabio“ gamindama aplinkai draugiškas švaros priemones puoselėja pagarbą gamtai ir gyvybei.

EKOLOGIJA
Ekologija tiria gyvų organizmų ir supančios aplinkos sąveikas. Šis mokslas nuolat įkvepia „Almacabio“ ieškoti naujų idėjų naujiems produktams.

TYRIMAI IR ATRADIMAI
„Almacabio“ plovikliai pradėti kurti daugiau nei prieš 30 metų, surinkus kvalifikuotą ekologiškų švaros priemonių kūrėjų komandą, kuri buvo motyvuota dirbti pagal savo įsitikinimus ir aplinkosaugos filosofiją. Visa „Almacabio“ produkcija gaminama pačiai kompanijai priklausančioje gamykloje, kad ji galėtų kontroliuoti, jog kiekvienas vartotoją pasieksiantis produktas bus pagamintas be žalos gamtai.

„Almacabio“ projektai tampa realybe mokslinių tyrimų ir chemijos mokslo dėka. Būtent „švelnioji“ chemija padeda kurti buitinius ploviklius ir asmeninės higienos produktus naudojant vien augalinės kilmės tenzidus (paviršiaus aktyviąsias medžiagas). Jie greitai ir pilnai suyra gamtoje.

„Almacabio“ produktuose nėra iš naftos pagamintų tenzidų bei gyvūninės kilmės medžiagų. Kompanija nenaudoja tenzidų iš naftos, nes jie beveik arba visiškai nesuyra, o pati žaliava yra iškastinė ir neatsinaujinanti. Gyvūninės kilmės medžiagos nenaudojamos dėl to, kad jos turi „atmintį“ ir informaciją gali perduoti žmonėms (pvz., galvijų  kempinligė). Siekdama didžiausio saugumo žmogui ir aplinkai, prieš parduodama produktus kompanija patikrina, ar jie suyra gamtoje, ar tinka odai ir nealergizuoja.

„Almacabio“ tyrimų ir vystymo skyrius, į kurį kasmet solidžiai investuojama, nuolat ieško augalinių molekulių, kurios būtų saugios, veiksmingos ir suyrančios, kad jomis galėtų pakeisti tas medžiagas, kurios, gamintojų nuomone, gali kelti problemų aplinkoje ar alergizuoti.

SKAIDRUMAS
Turėdama stiprią ir patyrusią laboratoriją, „Almacabio“ drąsiai pristato vartotojui visas sudėtyje esančias medžiagas, todėl ant pakuotės galite perskaityti tikslią produkto sudėtį. Reta ploviklius gaminanti kompanija laikosi tokios skaidrumo politikos.

KOKYBĖ
Dešimtmečius vartotojai naudoja agresyvius cheminius produktus ir įprato prie lygiai taip pat agresyvaus švaros ir higienos supratimo. Mažai dėmesio buvo kreipiama į neretai niokojantį šių produktų poveikį aplinkai. Jau apie trisdešimt metų „Almacabio“ tiria ir kuria tokius kokybiškus produktus, kurie būtų veiksmingi švaros prasme, bet ne tokie agresyvūs aplinkai ar žmonėms. Šių tyrimų dėka kompanijos plovikliai yra tokie pat veiksmingi kaip ir tradiciniai naftos pagrindu pagaminti plovikliai.

ETIKA
Švarus pasaulis garantuoja geresnį gyvenimą visiems. „Almacabio“ drauge su Italijos Gyvūnų teisių asociacija vykdo jungtinį projektą, propaguojantį šį požiūrį. Kompanijos svarbiausios idėjos – pagarba aplinkai ir gyvybei – tai tos pačios vertybės, kurias Italijos Gyvūnų teisių asociacija skleidžia jau daug metų.

„Almacabio“ plovikliai yra „etiškai sertifikuoti“ Italijos Gyvūnų teisių asociacijos. Kompanija niekad nebandė savo produktų su gyvūnais ir nedarys to ateityje. Produktų gamybai kompanija atrinko žaliavas, kurias išgaunant nebuvo žiauriai elgiamasi su gyvūnais ir renkasi tiekėjus, besilaikančius tokių pačių principų.

PLATINIMAS
„Almacabio“ produktai parduodami Italijoje geriausiose ekologiško ir sveiko maisto parduotuvėse bei vaistinių augalų prekybos vietose. Italijos ir Vokietijos rinkose „Almacabio“ prekinis ženklas žinomas jau daugiau nei 30 metų. Šiandien produktai plačiai eksportuojami ir į daugelį kitų Europos šalių.

KOKYBĖS SISTEMA
Visa įmonės veikla - naujų produktų kūrimas, pardavimai, pristatymas, skundai, rinkodara, asortimentas, klientų pasitenkinimo įvertinimas – tvarkomi pagal specialią Kokybės sistemą. „Almacabio“ įmonei 1999 metais buvo suteiktas ISO 9002 įmonių kokybės sertifikatas.

PRODUKTŲ LINIJOS
„Almacabio“ produktų linija sukurta daugiau nei prieš 30 metų. Šie produktai yra itin koncentruoti.

„Bio2“ yra hipoalerginė linija, sukurta žmonėms, kurie jautriai reaguoja net į natūralius kvapiklius ir konservantus.

Industriniame pasaulyje mokslo ir technologijų progresas visuomet buvo siejamas su neatidėliotinu pelnu, nepaisant dėl to kylančių problemų bei neigiamos įtakos aplinkai ir žmonėms. „Almacabio“ siekia žengti nauju keliu, paremtu platesniu požiūriu bei paprastu, bet esminiu įsipareigojimu: panaudoti geriausius įmanomus šaltinius šiandienos produktų kūrimui pasirūpinant ir rytojaus pasauliu.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui