„Chaga Health“ – Šiaurės šalių gamtos dovanoti maisto papildai stipriam imunitetui

2022-09-01
„Chaga Health“ – Šiaurės šalių gamtos dovanoti maisto papildai stipriam imunitetui

„Chaga Health” – šeimos įkurta Estijos kompanija gaminanti produktus sveikatai ir imuniteto stiprinimui. Pagal daugiau nei šimto metų tradicinį receptą, iš juodojo beržo grybo gaminami eliksyrai ir milteliai atspindi Estijos laukinę, žmogaus nepaliestą gamtą.

Ypatingas dėmesys aukščiausios kokybės ingredienatams

Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, „Chaga Health” produktų sudėtyje – tik natūraliai gamtoje augantys ingredientai: juodųjų beržo grybų, liaudyje dar vadinamų „čaga“ (chaga), ekstraktas, alavijų ekstraktas, bičių medus, pušų pumpurų bei kraujažolių žiedų ekstraktai. Išskirtinio skonio bei vertingų medžiagų eliksyrams suteikia erškėtuogių tyrė, šaltalankių ir juodųjų serbentų sultys. 


 
Sudedamųjų dalių tiekimo grandinei, kilmės kontrolei, atsekamumui ir tvarumui – skiriamas ypatingas dėmesys

„Chaga Health“ gamintojai asmeniškai pažįsta kiekvieną ūkininką ir miškininką, iš kurių tiekiamų natūralių gėrybių: grybų, žolelių bei kopinėjamo medaus, ir susideda ypatingi eliksyrai imunitetui. Šių produktų imunitetui kūrėjai didžiuojasi žinodami kiekvienos eliksyro sudėtinės dalies kilmę: „neapsakomai nuostabus jausmas apima, kai paimi saują kraujažolių ir tiksliai žinai, kur jos buvo surinktos. Esame tikri, kad būtent taip ir turi būti!


 
Pagrindinė vertybė – ilgamečių tradicijų puoselėjimas

Jei paklaustumėte kas sukūrė pirmąjį eliksyrą, mes atsakytume – šimtametį šeimos receptą sauganti ir puoselėjanti senolė! „Chaga Health“ gamintojai tiki, jog mūsų senoliai visada viską žino geriausiai. Net ir sveikatos klausimais jie yra pagrindiniai šeimos išminties ir papročių sergėtojai. Iš Pietų Estijos kilusio „Chaga OÜ“ įkūrėjo Siim Kabrits močiutės dėka ir gimė šio sveikatinančio gėrimo receptas. 

LIVIN asortimente galite rasti kelių rūšių čaga produktų: eliksyrus ir mitelius. 

Eliksyrai:

 Originalaus - tradicinio skonio su alavijų ekstraktu. Pagal išlikusį senolių receptą šiame eliksyre išlaikyta sudedamoji dalis – alkoholis (6%).
►  Vaikams labiausiai patinkantis – imuninės sistemos stiprinimui su šaltalankiais ir vitaminu C.
►  LIVIN kkomandos favoritas – su juodaisiais serbentais ir vitaminu C.
►  Nemėgstantiems ar negalintiems vartoti medaus – su erškėtrožėmis.

Milteliai:

► Originalios sudėties.
► Su juodųjų serbentų milteliais ir vitaminu C

Ieškantiems naujų skonių, siūlome išbandyti keletą sveikų ir skanių kokteilių receptų su chaga eliksyrais. 

Tai kas sveika, tikrai gali būti ir skanu! Būtent ši frazė puikiai apibūdina chaga produktus, kuriuos galite įsigyti internetu ir Livin parduotuvėse.

Išbandykie dabar ir sutaupykite! Šį mėnesį visiems „Chaga Health” imuniteto stiprinimo produktams taikoma net -20% nuolaida.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui