„Dr. Hauschka“ – odos priežiūra gamtos ritmu!

2021-05-07
„Dr. Hauschka“ – odos priežiūra gamtos ritmu!

Kitokia kosmetika?

„Dr. Hauschka“ produktai yra gyvi. Nuo pat pradžių, nuo pat augalo sėjimo iki jo virtimo ekstraktu, išlaikytas biodinaminis ritmas. Sėklos gaunamos iš pačių išaugintų augalų, sėjama tam tikru laiku, nenaudojamos jokios sintetinės trąšos. Kiekvienam augalui parenkama vietovė ir sąlygos, kuriomis jis geriausiai auga, pvz., damaskinė rožė auginama Af­ganistane. Derlius nuimamas tik rankomis ir tik anksti ryte, kol augalas dar neatidavęs savo energijos ir gerųjų savybių saulei, kol jis dar turi savyje viską, kas vertingiausia.

Pačioje gamykloje – daug rankų darbo. Darbuotojai kruopščiai atrenkami, turi praei­ti tam tikrą testavimą. Net maišymo mašinos sukasi tam tikru ritmu. Taip visa ekosistema išlieka sveika, o tokiu būdu pagaminti tepal­iukai turi visas geriausias savybes. Dėl to poveikis tik dar stipresnis. Labai svarbu, kad visi produktai neturi sintetinių konservantų. Kaip konservantas naudojamas vitaminas C, gaunamas iš tam tikrų augalų, taip pat bičių vaškas, eteriniai aliejai. Pakuotės yra metalinės, kad nepatektų oras. Jų viduje yra apsauginis aliejaus sluoksnis, kad produktas nesiliestų prie metalo.

Kitas šios kosmetikos išskirtinumas – „Dr. Hauschka“ dirba ir kuria pagal an­troposofijos dėsnius. Antroposofijos užduotis – išsiaiškinti, kaip liga ateina, kaip ji pasireiškia, kas ją sukelia. Neužtenka vien žinoti žmogaus fiziologijos ir gydyti vaist­ais. Žmogus traktuojamas kaip sudetinga visuma. Svarbūs jo jutimai, mąstysena, gyvenimo būdas, psichologinė savijauta. Vadovaudamiesi šiais principais, šios kom­panijos specialistai sukūrė kosmetiką, kuri turi padėti odai funkcionuoti, palaikyti jos sveiką būseną bei išvaizdą, bet jokiu būdu neatlikti visų funkcijų už ją.

Kaip naudoti „Dr. Hauschka“?

Žmogaus oda – sudėtingas ir pats didžiausias organas. Ši kosmetika sukurta tam, kad padėtų odai būti sveikai, o kai oda sveika, tai visas funkcijas ji atlieka pati. Kosme­tika reikalinga tam, kad palaikytų harmoniją. Oda kaip veidrodis – atspindi visas žmogaus vidines problemas.

Dieną ir naktį oda dirba skirtingai, todėl ir priežiūra reikalinga skirtinga. Dieną odai turime padėti išlaikyti drėgmę, nes ka­lbame, raukomės, juokiamės, verkiame, dėl to ji nespėja pagaminti visko tiek, kiek reikia. Taip pat reikalinga apsauga nuo žvarbaus oro, saulės spindulių, užterštumo. Todėl dieną odai būtinas kremas. Naktį, kai ilsimės – oda intensyviai dirba, todėl vakare, nuvaliusios odą, neapkraukime jos riebiais maitinamaisiais kremais, nes duosime jai viską, ką ji turi pasigaminti pati – mūsų oda tiesiog aptings ir ilgainiui jai reikės vis intensyvesnių kremų. „Dr. Hauschka“ rekomenduoja po odos valymo vakare ją pamaitinti tik lengva priemone, kuri yra vandens pagrindo (pakanka „Dr. Hauschka“ toniko arba purškiamos priemonės).

Svarbiausias žingsnis – odos valymas. Ją valome rankomis. Viską būtina atlikti teisingai, kad nepažeistume hidrolipidinės plevelės. Dėl to judesiai turi būti švelnūs sukamieji, jokiu būdu netrinti. Labai pop­uliarus „Dr. Hauschka“ produktas – valomasis kremas. Jis unikalus tuo, kad jame esančios migdolų dalelės turi savybę absorbuoti, išvalyti iš giliai. Nereikia trinti ar braukyti odos. Tiesiog ritmingai spausti pirštais. Gali­ma naudoti kiekvieną dieną. Ryte odą reikia valyti taip pat su tam skirta priemone, nes per naktį ji kvėpavo, o išsiskyrę riebalai tik vandeniu nenusiplauna.

Po valymo būtina odą tonizuoti. Tonikas atstato odos pH, užveria poras, kurios atsi­daro valymo metu. Jei poros atidaromos ir uždaromos – oda kvėpuoja tam tikru ritmu. Tonikas tarsi pasako odai „dabar tu švari – dirbk“. Ir kremai daug geriau veikia. Tinkamai prižiūrima oda gerai jaučiasi ir harmoningai funkcionuoja. Žmogus išmoksta palaikyti harmoniją, supranta, ko jam reikia tam tikru gyvenimo periodu ar metų laiku, pasirenka labiausiai jam tinkantį produktą.

Ypač svarbu paminėti apie riebios odos priežiūrą. Tam „Dr. Hauschka“ sukūrė normalizuojamąjį aliejų. Taip, Jūs gerai perskaitėte – būtent aliejų. Nes džiovindami riebią odą elgiamės neteisingai. Suveikia odos apsauga ir ji gamina dar daugiau riebalų. Tepdami ją tam skirtu aliejumi, sunormali­zuosime riebalinių liaukų veiklą ir galėsime kontroliuoti riebalų išsiskyrimą. Būtina kartu naudoti skaistinamąjį toniką.

Paminėjome tik nedidelę dalį svarbiausių produktų. Kiekvienas galime rinktis pagal savo poreikius. Taip pat yra plati produktų linija kūnui, kur labai svarbūs eteriniai aliejai, turintys aromaterapinį poveikį: vieni ramina, kiti pakelia nuotaiką, tonizuoja. Kremą vei­dui galima rinktis pagal sezoną ar amžių: drėkinamieji kremai, kremai su atspalviais, serumai brandžiai odai, intensyvios priežiūros purškikliai vandens pagrindu, kompresai akims, paakių kremai.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui