LIVIN parduotuvėse lietuviška kokybiška mėsa

2020-06-15
LIVIN parduotuvėse lietuviška kokybiška mėsa

Vasara – grilio ir iškylų metas. Didžioji dalis lietuvių grilinimui renkasi mėsą ir jos gaminius. Todėl pats laikas pakalbėti apie MĖSOS KOKYBĘ.

Mėsos kokybė nulemiama dar ūkyje: svarbios laikymo ir auginimo sąlygos, pašaras, veislė. Todėl atidžiai atrinkome Lietuvos ūkininkus, su kuriais bendradarbiaujame.

  • VITANEDA siūlo įsigyti sertifikuotos ekologiškos Aubrakų veislės jautienos – šviežios, kokybiškos, atšaldytos, bet neužšaldytos. Galvijai ištisus metus būna lauke, ganosi atvirose ganyklose ir minta vien žole bei šienu. Veršeliai prie karvės būna iki 8 mėn. amžiaus. Ūkyje nenaudojami jokie chemikalai ar trąšos. Galvijai niekada nėra gydyti jokiais vaistais.
     
  • ILZENBERGO DVARE broileriai auga ilgai natūraliu gamtos tempu visiškoje laisvėje ir nedideliais pulkeliais. Lesinami tik dvaro ūkyje auginamomis grūdinėmis kultūromis ir iš jų sumaltais miltais. Nenaudojami jokie hormonai ar antibiotikai.
     
  • BALTUONIŲ ŪKIO kalakutai nuo pusantro mėnesio amžiaus lesinami tik savos gamybos natūraliais pašarais. Kalakutams nekarpomi sparnai, neribojama jų laisvė fermoje. Pašarai gaminami daugiausia iš ūkyje užaugintų kviečių, kietrugių, žirnių. Sumalti grūdai maišomi su vitaminų - baltymų priedu, kuris užtikrina, kad kalakutams netrūks jokių maistinių medžiagų.

Manome, kad ypatingai svarbu, kaip etiškai ir kokiomis sąlygomis naminiai paukščiai bei gyvūliai buvo auginami. Visi mūsų parduodami mėsos gaminiai yra LIETUVIŠKI. Pažįstame visus ūkininkus asmeniškai, žinome, kokiomis sąlygomis jie buvo auginami, kokiais pašarais šeriami. Todėl galime garantuoti ir aukščiausią kokybę, ir puikias maistines bei skonines savybes.

Tik lietuviški mėsos gaminiai šiose LIVIN parduotuvėse:
Vilniuje Vokiečių g. 13
Vilniuje PC Panorama
Vilniuje PC G9
Kaune Savanorių pr. 255
Kaune PC Akropolis
Kaune Laisvės al. 79
Klaipėdoje PC Akropolis

Taip pat dalį mėsos produktų galite įsigyti internetu – pristatymas Vilniuje ir Kaune.

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui