„Mogli“ – užkandžiai laukiniams nuotykiams!

2022-09-01
„Mogli“ – užkandžiai laukiniams nuotykiams!

Su „Mogli“ –  sertifikuoto ekologiško ir biodinaminio maisto vaikams gamintoju iš Vokietijos, bendradarbiaujame jau 10 metų, labai juos mylime bei pasitikime švaria jų produktų sudėtimi. Tikime, kad taip jaučiasi ir mūsų mažiausieji klientai bei jų tėveliai. Būtent vaikų subalansuotai mitybai skirti „Mogli” užkandžiai bei skanėstai. Tuos, kam šis gamintojas – naujiena, kviečiame skaityti, susipažinti ir suprasiti, kodėl LIVIN komanda juo taip žavisi.

Vertybės

„Mogli“ – tvarus užkandžių kūdikiams ir vaikams prekių ženklas. Gamta, individualumas ir kokybė – pagrindiniai trys žodžiai atspindintys vertybes, kuriomis vadovaujasi šis gamintojas tiek produktų kūrimo bei gamybos, tiek pardavimo procesuose. „Mogli” pavadinimas kilo iš gerai visiems pažįstamos R. Kiplingo knygos „Džiunglių knyga“ pagrindinio veikėjo Mauglio vardo. Žingeidaus gamtoje augusio berniuko pavyzdys – tarsi palinkėjimas visiems vaikams būti smalsiais, žvelgti į pasaulį drąsiai ir mylėti gamtą taip kaip myli „Mogli“.
 
Vienas pagrindinių šio prekių ženklo siekių – kokybė. Svarbiausia, kad vaikai nuo mažumės ugdytų natūralaus maisto skonio pojūčius, todėl „Mogli” gamina tik aukščiausios kokybės produktus, visi užkandžiai ir skanėstai yra ekologiški – sertifikuoti, daugelis turi biodinaminės žemdirbystės „Demeter“ sertifikatą. „Mogli“ supranta, kad maistas vaikui pirmiausia – turi būti skanus, todėl būtent vaikai, ragaujant ir vertinant, dalyvauja priimant sprendimus, kurie produktai bus gaminami. 
Naudojant tik natūralius ingredientus iš ekologinės ir biodinaminės žemdirbystės ūkių siekiama saugoti gamtą ir ją pritraukti arčiau vaikų. Tai ne vien tik produkto kokybės garantija, bet ir pagarbos gamtai, jos tausojimo – tvarumo skatinimo ženklas. Juk gamta neatsiejama nuo žmogaus, o ypač nuo vaikų.; 

Dar viena vertybė – individualumas. Kaip pasakytų „Mogli“, kuo įvairesnė visuomenė, tuo smagiau! Jų  įsitikinimu – vaikai turėtų kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, kuri suteikia galimybę laisvai vystytis ir augti pagal savo prigimtį. Argi galima jiems nepritarti ir nesižavėti tokiu požiūriu?! Mūsų užduotis telieka padėti vaikams žaismingai pažinti pasaulį ir skatinti jų kūrybiškumą bei fantaziją.

 

Produktai

Ką daryti, kad smagiai leidžiant laiką gamtoje, nepritrūktumėte užkandžių? Tuo pasirūpino „Mogli“. Nesvarbu ar mėgstate sūriai ar saldžiai – „Mogli“ turi puikių užkandžių ir skanėstų kiekvieno skoniui. Įvairių ekologiškų vaisių ir uogų tyrelės, traškūs speltų riestainiai, kvietinės picos lazdelės pagardintos itališkomis žolelėmis ir sūriu, švelniai agavų sirupu saldinti kakaviniai arba kokosiniai speltų miltų sausainiai ir tai tik nedidelė dalis mūsų mažųjų pirkėjų jau pamėgtų „Mogli“ užkandžių. Šiuos produktus patogu pasiimti į žygį, žaidimo aikštelę, darželį ar mokyklą. O spalvingos pakuotės, linksmi piešinėliai – Mauglio ir jo draugų nuotykiai džiunglėse – džiugina vaikus, skatina fantaziją ir norą patiems įsitraukti į judrius žaidimus.

Drauge su „Mogli“ Jums linkime puikios mokslo metų pradžios ir kuo daugiau laiko gamtoje! O jei prireiks sveikų ir skanių užkandžių – juos išsirinkite LIVIN parduotuvėse ir internetu.


 

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui