„Moving Mountains“ alternatyva mėsai. Paragaukite ateities!

2020-08-17
„Moving Mountains“ alternatyva mėsai. Paragaukite ateities!

Paragaukite ateities! Jei jums rūpi mus supanti gamta ir ieškote skanaus maisto alternatyvų, prisijunkite prie „Moving Mountains“ maisto revoliucijos. Tai skani mėsos alternatyva, kurią teigiamai įvertina net didžiausi mėsos mėgėjai.

Įsigyti galite internetu su pristatymu Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei šiose mūsų parduotuvėse:
   Vilnius PC Panorama, Saltoniškių g. 9
   Vilnius PC G9, Gedimino g. 9
   Vilnius Vokiečių g. 13
   Kaunas PPC Akropolis, K. Mindaugo pr. 49
   Kaunas Laisvės al. 79
   Kaunas Hyper Maxima XXX, Savanorių pr. 255
   Kaunas  PLC Mega, Islandijos pl. 32
   Klaipėda PPC Akropolis, Taikos pr. 61

„Moving Mountains“ prekių ženklo pavadinimas pats iš savęs yra didelė, drąsi ir galinga metafora, atspindinti ambicingą kompanijos tikslą – harmoningai gyventi tvarioje planetoje, kasdien atstovaujant ir vis labiau pasaulyje įtvirtinant augalinę mitybą. Įmonė tiki, kad inovatyvūs sveikesni maisto sprendimai gali padaryti realius, ilgalaikius teigiamus pokyčius sutrikdydami gyvulininkystės maisto pramonę, atsakingą už labai didelę dalį žemės išteklių eikvojimą.

„Moving Mountains“ ilgai laboratorijose tobulinti mėsos pakaitalai – skoniu, išvaizda, kvapu ir tekstūra labai panašūs į gyvulinės mėsos patiekalus, kad visi galėtų mėgautis turtingais skoniais ir drauge prisidėtų prie realių žmonijos sveikatos pokyčių.

Kompanija tiki, kad kartu mes galime sukurti geresnį pasaulį – išjudinti net kalnus. Šių augalinės kilmės produktų pagaminimui reikia net 99% mažiau vandens, 46% mažiau energijos ir 90% mažiau CO2 nei gaminant produktus iš įprastos mėsos.

„Moving Mountains“ augalinės dešrelės idealiai tiks gaminti dešrainiams, o maltinukas – mėsainiams. Tačiau iš jų pagaminti galima kur kas dagiau! Štai kelios įdėjos gardiems pietums:

Mėsainis pitos paplotėlyje su augaliniu maltinuku ir aštriu padažu

Springrolai su augalinėmis dešrainių dešrelėmis

Bulvių ir augalinių dešrelių apkepas

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui