Naujo derliaus extra virgin alyvuogių aliejus Novello!

2021-11-19
Naujo derliaus extra virgin alyvuogių aliejus Novello!

Jau turime naujo derliaus šviežiai spausto ypač tyro ir ekologiško extra virgin Novello alyvuogių aliejaus „Centonze“ iš Sicilijos. Spaustas 2021 metų spalio mėnesį iš pirmųjų naujo derliaus alyvuogių. Šalto spaudimo. Nusipirkti galite internete www.livin.lt ir visose mūsų parduotuvėse.

Pats ankstyviausias extra virgin aliejus vadinamas Olio Novello. Jis vartojamas nenusistovėjęs, tad yra labiau drumstas, skaisčiai žalios spalvos. Novello spaudžiamas iš pirmojo derliaus, kuris nuimamas dar prieš alyvuogių skynimo sezoną, kuris įprastai vyksta lapkričio mėnesį. „Centonze“ alyvuogių aliejus spaudžiamas nuosavoje spaudykloje ne vėliau nei per 4 val. (!) rankomis surinkus alyvuoges.

Olio Novello – išskirtinai biologiškai aktyvus alyvuogių aliejus, turtingas polifenolių ir kitų vertingų maistinių medžiagų. Jis pasižymi intensyviu kvapu ir skoniu su aiškiu kartumo poskoniu. Labiausiai vertinamas dėl savo maistinės sudėties, tačiau daugelio mėgstamas ir dėl skonio. Tikrai patiks alyvuogių aliejaus mėgėjams, gurmanams. Skanaukite su duona ciabatta, pilkite ant salotų ar kitų patiekalų.

Kiek naujajame jėgos! Pakanka tik pauostyti! Kokia spalva! Konsistencija! Nepakartojama!

Susiję produktai

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui