SVARBI INFORMACIJA – mes dirbame!

2020-12-15
SVARBI INFORMACIJA – mes dirbame!

Mieli klientai,

Informuojame, kad paskelbus naujus karantino apribojimus LIVIN fizinių parduotuvių darbas nesustoja, nes esame maisto prekių parduotuvių tinklas. Galite apsipirkti tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetu. Toliau laikomės visų įmanomų prevencinių saugumo priemonių.

Fizinėse LIVIN parduotuvėse yra ribojamas klientų, esančių parduotuvėje vienu metu, skaičius. Kad kuo labiau išvengtų tiesioginio kontakto, pardavėjai apie prekes konsultuoja per atstumą. Klientų prašome eilėse prie kasų laikytis saugaus ne mažesnio kaip 1 metro atstumo, atsiskaityti banko kortelėmis.

Parduotuvių darbuotojai yra įpareigoti laikytis standartinių infekcinių ligų plitimą mažinančių priemonių: dažnai plauti rankas, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, esant galimybei vengti artimo sąlyčio su aplinkiniais ir pan. Reguliariai dezinfekuojami paviršiai, kuriuos dažniausiai liečia klientai – prekystaliai, durų rankenos, kortelių skaitytuvai ir kt. Parduotuvių adresai ir žemėlapis ČIA >

Darbas sandėlyje organizuojamas atskiromis, viena su kita kontakto neturinčiomis pamainomis ir laikomasi griežtų taisyklių.

Raginame pirkti el. parduotuvėje www.livin.lt. Užsakymai yra pristatomi:

  • per kurjerius visoje Lietuvoje,
  • į LP EXPRESS ar OMNIVA siuntų savitarnos terminalus visoje Lietuvoje,
  • greituoju pristatymo būdu su ZITICITY tik Vilniuje ir Kaune – pristatymas vos per 1-2 val., kas ypač patogu apsiperkant prieš šventes.

Dėl šiuo metu išaugusio užsakymų internetu srauto užsakymų pristatymas gali vėluoti iki kelių dienų.

Mes nuolat stebime ir vertiname besikeičiančią situaciją ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, kuriose yra mūsų produktų tiekėjų. Šiuo metu prekių tiekimas vyksta sklandžiai.

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui