Pieniškas šokoladas su lazdyno riešutais, ekologiškas

100 g
3,69 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 24 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Alce Nero“ ekologiškas pieniškas šokoladas su lazdyno riešutais. Sudėtyje yra 36% kakavos. Be sojų lecitino, be glitimo.

„Alce Nero“ šokoladai yra gaminami iš ekologiškos kakavos, auginamos Kosta Rikoje, Centrinės Amerikos širdyje, pagal visus „Fairtrade“ sąžiningos prekybos nuostatus.

Kakavos ankštys nuimamos tik gerai prinokusios. Nuėmus, jos atidaromos ir surenkamos pupelės su baltu ir saldžiu minkštimu, kuris vėliau skatina fermentaciją. Vis dar drėgnos kakavos pupelės yra fermentuojamos keletą dienų. Fermentacija yra pats subtiliausias procesas: ji vyksta medinių dėžių, uždengtų augalinio pluošto maišais, viduje. Šis etapas ypatingai svarbus būsimam kakavos aromatui; būtina tinkama temperatūra, kad būtų išvengta per didelio rūgštėjimo, kuris gali sukelti nemalonius aromatus galutiniame produkte. Vėliau vyksta džiovinimo etapas – tik gerai vėdinamoje saulėtoje vietoje. Tai sustabdo fermentaciją ir iš lėto sumažina drėgmę kakavos pupelėse.

Po kokybės patikrinimo pupelės skrudinamos, kas dar labiau sustiprina aromatines natas. Galiausiai iš jų gaminamas šokoladas pagal seną Šveicarijos šokolado meistrų receptą. Šokolado gamyba vyksta Šveicarijoje, viename seniausių fabrikų Europoje.

Gamintojas

„Alce Nero“ – italų įmonė, dirbanti nuo 1978 metų, vienijanti daugiau nei tūkstantį ekologiškų ūkių Italijoje ir kitose šalyse. Logotipas – raitelis, keliaujantis priešinga kryptimi, nešantis žinią nepaisant sienų, kalbantis apie naują požiūrį. Taip ir įmonė nuo įkūrimo pradžios siekia išlaisvinti žemę nuo taršos, išsaugoti biologinę įvairovę, eiti prieš masinę gamybą.

„Alce Nero“ ekologiški makaronai, pomidorų tyrės, sausainiai su extra virgin alyvuogių aliejumi ir kiti Italija kvepiantys produktai. Pagrindiniai ingredientai yra iš geriausių Italijos žemės ūkio regionų, pvz., kietieji kviečiai auginami šešiuose pietų regionuose, pomidorai (pastoms ir padažams) auginami derlingose Emilia Romagna regiono žemėse.

„Alce Nero“ šviežius vaisius ir daržoves tiekia „Brio“ – viena svarbiausių Italijos įmonių, parduodančių ekologiškus vaisius ir daržoves. Ji buvo įkurta 1993 metais ir priklauso Verona provincijos ekologinio ūkininkavimo kooperatyvui „Cooperativa La Primavera“. „Brio“ asortimentą sudaro vietinių ekologinių ūkių išauginta produkcija. Kiekvienas ūkis įsikūręs skirtingoje Italijos vietoje – ten, kur tinkamiausias klimatas ir dirvožemis atitinkamai produkcijai išauginti. Didžiausias dėmesys skiriamas kokybės išsaugojimui. Siekiant įsitikinti, kad produktas yra saugus ir jame nėra cheminių medžiagų likučių, tyrimai atliekami du kartus – auginimo metu ir po derliaus nuėmimo.

Kilmės šalis:
Šveicarija
Prekės ženklo šalis:
Italija
Prekės kodas: ALCE90111
EAN kodas: 800900490111
Pieniškas šokoladas su lazdyno riešutais, ekologiškas
100 g

Pieniškas šokoladas su lazdyno riešutais, ekologiškas

3,69 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui