Arbata „Yunnan Pu Erh Premium“, biri, ekologiška

100 g
9,90 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. perkant už 20€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Lapkričio 28 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Lapkričio 28 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

CHA DO ekologiška biri arbata „Yunnan Pu Erh Premium“. Pavadinta senosios Pu Erh arbatos prekybos Yunnan vardu. Ypač tinka mėgautis po sunkaus maisto.

Lakto fermentuota. Lapai sterilizuojami iš karto po derliaus nuėmimo, susukami ir džiovinami saulėje, po to laikoma drėgnai iki 6 mėnesių. Atmosferoje esančios kultūros nusėda ant arbatos ir sukelia fermentaciją. Šiame procese polifenoliai virsta flavonoidais ir arbata įgauna jai būdingą skonį.

Pakuotė iš atsinaujinančių žaliavų.

Paruošimas: indą, kuriame gaminsite arbatą, praskalaukite karštu vandeniu. Įdėkite į sietelį vienam puodeliui ½ - 1 a. š. arbatos ir užpilkite verdančiu vandeniu. Palikite 3 min.

Gamintojas

CHA DO priklauso pasauliniam gamintojų, konsultantų ir platintojų tinklui. 32 ekologiškos arbatos gamintojų grupės, apimančios 35000 smulkių ūkininkų ir 8 plantacijas Indijoje, Kinijoje, Afrikoje ir Vietname bei distributoriai Vokietijoje, Prancūzijoje, Anglijoje ir JAV sukūrė lygiaverčių partnerių sistemą, kuri leidžia šių gamintojų derlių tiekti pasaulinei rinkai ekskluzyvinėmis teisėmis.

Teisingos kainos, aukšta arbatos kokybė, aukščiausi ekologiškos arbatos auginimui taikomi standartai yra šios partnerystės išskirtiniai bruožai. Taip sukuriamas maksimalus skaidrumas tiek klientams, tiek gamintojams.

Išskirtinis CHA DO bruožas – biri arbata lapeliais, nes tikri arbatos mėgėjai negeria arbatos iš pakelių. Tai yra tūkstantmečių senumo gėrimas iš Camellia Sinensis. Iš to paties augalo gaminamos visos arbatos rūšys – žalioji, juodoji, baltoji, pusiau fermentuota, lakto fermentuota ir geltonoji, kiekviena pasižymi savitu skoniu.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: G398
EAN kodas: 401983809010
Arbata „Yunnan Pu Erh Premium“, biri, ekologiška
100 g

Arbata „Yunnan Pu Erh Premium“, biri, ekologiška

9,90 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui