Veganams

Purškiamas vonios valiklis, citrusų žievelių aromato, ekologiškas

800 ml
3,99 €
7,69 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 25€ ar daugiau, perkant iki 25€ - 2.99€
ECOLOGO

Apie prekę

„Attitude“ ekologiškas purškiamas vonios valiklis sukurtas specialiai muilo likučiams, kalkių nuosėmos, purvo ir kitiems nešvarumams pašalinti nuo plytelių, vonios, dušo užuolaidų, dušo kabinos, tualeto reikmenų bei klozeto, lauko baldų ir virtuvės paviršių. „Attitude“ rūpinasi aplinka – valiklis yra hipoalerginis, neutralus CO2. Natūralaus gaivaus citrusinių vaisių kvapo. Tinka veganams.

Priemonė pagaminta su saponinais – natūraliomis paviršiaus aktyviosiomis medžiagomis. Sudėtyje tik natūralios kvapiosios medžiagos. Pagaminta iš augalinės kilmės ingredientų.

Sertifikuota „ECOLOGO“ – mažesnis poveikis aplinkai. Šis sertifikatas, įsteigtas Kanados vyriausybės, ant „Attitude“ pakuočių garantuoja, jog gautos žaliavos, gamyba ir utilizacija atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14024 ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus.

Naudojimo būdas: Užpurkšti valiklį ant paviršiaus, po 5-10 min nuplauti vandeniu. Jei nešvarumai įsisenėję arba paviršius labai nešvarus, po 15-20 min lengvai pašveisti šepečiu ir nuplauti vandeniu.

Gamintojas

„Attitude“ – ilgametę patirtį turintis buities priemonių ir kosmetikos gamintojas iš Kanados. Visi šio gamintojo produktai yra 100% pritaikyti kovai su globaliniu atšilimu. „Attitude“ iki minimumo sumažino gamybos proceso metu atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį.

Visos „Attitude“ priemonės:

  • pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių;
  • sudėtyje nėra kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų;
  • visiškai suyra gamtoje;
  • tinka veganams;
  • nėra bandomos su gyvūnais;
  • be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidėsite prie globalinio atšilimo!

Produktai sertfikuoti „ECOLOGO“ sertifikatu, kuris įsteigtas Kanados vyriausybės. Šiuo metu tai pati didžiausia ir pasaulyje labiausiai pripažinta ekologiškų prekių sertifikavimo sistema Šiaurės Amerikoje.

Prekės ženklo šalis:
Kanada
Prekės kodas: 07000000241
EAN kodas: 626232404807
Purškiamas vonios valiklis,  citrusų žievelių aromato, ekologiškas
800 ml

Purškiamas vonios valiklis, citrusų žievelių aromato, ekologiškas

3,99 €
7,69 €
leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui