Vartojimui paruošti rudieji lęšiai be sūrymo, ekologiški

150 g
0,90 €
1,29 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 21 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 21 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Auga“ ekologiški vartojimui paruošti rudieji lęšiai be sūrymo turi mažai cukrų, yra baltymų šaltinis ir neturi glitimo. Puikiai tinka salotoms ar sriuboms.

Lęšiai supakuoti į inovatyvią lengvo plastiko pakuotę, kuri pagrįstai gali būti vadinama ateities pakuote, nes yra palankesnė aplinkai nei tradicinių medžiagų pakuotės. Ši lengva pakuotė produktus išlaiko šviežius ištisus metus jų net nelaikant šaldytuve, o taip pat yra labai patogi keliaujant. Nuo jos pagaminimo iki panaudojimo į atmosferą išmetama gerokai mažiau CO2, nei naudojant tokio pat dydžio stiklainį arba skardinę.

Gamintojas

„AUGA group“ – tai viena didžiausių Europoje ekologiško maisto bendrovių, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonių grupė dirba apie 38 000 ha ekologiškai sertifikuotų dirbamų žemių, kuriose vystomas tvarus, naujomis technologijomis paremtas žemės ūkio modelis, apimantis augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą. Naudodama nuosavus ir kontraktuotus gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų įmonė gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniam vartotojui bei tiekia žaliavinius produktus.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: AUGA3173
EAN kodas: 477903973173
Vartojimui paruošti rudieji lęšiai be sūrymo, ekologiški
150 g

Vartojimui paruošti rudieji lęšiai be sūrymo, ekologiški

0,90 €
1,29 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui