Japoniška Ulongo arbata, ekologiška

20 pak.
5,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. perkant už 15€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Lapkričio 25 19:28 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Lapkričio 25 19:28 su ZITICITY

Apie prekę

„Clearspring“ ekologiška japoniška Ulongo (Oolong) arbata – atpalaiduojanti, gėlių aromato, dūmų poskonio. Neturi kartumo. Ypač populiari Rytuose, geriama po maisto. Dar vadinama mėlynąja, kurios skonis yra tarp juodosios ir žaliosios arbatų. Kad išgauti ypatingą jos skonį, arbatos lapeliai garinami. Užauginta Japonijos kalnuose prie Kyoto ir Kyushu, kur yra idealus klimatas ir dirvožemis auginti arbatai.

Paruošimas: 1 arbatos pakelį užpilkite naujai užvirintu vandeniu. Palikite 1-2 min.

Pakuotė be plastiko, arbatos pakeliai kompostuojami.

Grynasis kiekis 36 g.

Kita informacija

„Clearspring“ užtikrina, kad iš Japonijos importuojami maisto produktai, atitinka visus saugumo reikalavimus. Nepriklausomai nuo Japonijos ir ES valdžios institucijų vykdomos kontrolės, pats gamintojas nuolat tikrina produktų radioaktyvumo lygį. Iki šiol jokiuose „Clearspring“ gaminiuose nebuvo aptikta jokių radioaktyviųjų junginių.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau daugiau nei 25 metus propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Kilmės šalis:
Japonija
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: G394
EAN kodas: 502155400163
Japoniška Ulongo arbata, ekologiška
20 pak.

Japoniška Ulongo arbata, ekologiška

5,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui