Japoniška žalioji arbata „Matcha Genmaicha“, ekologiška

20 pak.
5,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 25 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Clearspring“ ekologiška japoniška žalioji arbata „Matcha Genmaicha“ – tai mišinys iš žaliosios arbatos, kepintų rudųjų ryžių ir Matcha. Švelni ir kvapni. Sodraus skonio, su maloniai juntamu kepintų ryžių poskoniu. Užauginta Japonijos kalnuose prie Kyoto ir Kyushu, kur yra idealus klimatas ir dirvožemis augti arbatai.

Paruošimas: 1 arbatos pakelį užpilkite naujai užvirintu ir šiek tiek atvėsintu vandeniu. Palikite 1-2 min.

Pakuotė be plastiko, arbatos pakeliai kompostuojami.

Grynasis kiekis 36 g.

Kita informacija

„Clearspring“ užtikrina, kad iš Japonijos importuojami maisto produktai, atitinka visus saugumo reikalavimus. Nepriklausomai nuo Japonijos ir ES valdžios institucijų vykdomos kontrolės, pats gamintojas nuolat tikrina produktų radioaktyvumo lygį. Iki šiol jokiuose „Clearspring“ gaminiuose nebuvo aptikta jokių radioaktyviųjų junginių.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau daugiau nei 25 metus propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Kilmės šalis:
Japonija
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: G393
EAN kodas: 502155400159
Japoniška žalioji arbata „Matcha Genmaicha“, ekologiška
20 pak.

Japoniška žalioji arbata „Matcha Genmaicha“, ekologiška

5,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui