Traškios ruginės duonelės su sezamais, ekologiškos

200 g
1,89 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 25 11:01 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 25 11:01 su ZITICITY

Apie prekę

„Clearspring“ ekologiškos traškios ruginės duonelės su sezamais pagamintos pagal tradicinį skandinavišką receptą. Skanu su užtepėlėmis arba kaip priedas prie salotų, sriubos.

Be mielių. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų). Turi daug skaidulinių medžiagų. Mažai cukrų. Tinka veganams.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau daugiau nei 25 metus propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Kilmės šalis:
Vokietija
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: GAR559
EAN kodas: 502155400303
Traškios ruginės duonelės su sezamais, ekologiškos
200 g

Traškios ruginės duonelės su sezamais, ekologiškos

1,89 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui