Veganams
Keto mityba
Be pridėto cukraus

Jaunų kokosų vanduo, ekologiškas

330 ml
2,69 €
3+1 nemokamai. Galioja mažiausios kainos prekei, įsidėjus 4 (tas pačias ar skirtingas) prekes į krepšelį iš kategorijų „Gaivieji gėrimai“ ir „Kombučia“.
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Klaipėdoje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

COCOXIM ekologiškas kokosų vanduo iš Vietname, Ben Tre provincijoje, užaugintų jaunų kokosų. Tai puikus gėrimas atsigaivinti, pavyzdžiui, po treniruotės ar sunkios fizinės veiklos. Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų). Gamybos proceso metu kokosų vanduo neapdorojamas cheminėmis medžiagomis, yra be jokių priedų, konservantų.

Kalio šaltinis. Kalis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, normalią raumenų veiklą ir normalų kraujospūdį. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Kokosų vanduo yra kaitinamas tiesioginio kaitinimo būdu aukštoje temperatūroje labai trumpą laiką, kas užtikrina visų naudingų maistinių medžiagų ir šviežio kokosų skonio išsaugojimą.

Ieškantiems naujų skonių galima pagardinti citrinos griežinėliu, mėtomis ar apelsinų žievele.

Kokosų vandens pakuotė sertifikuota FSC. Šis sertifikatas patvirtina, kad pakuotė pagaminta tik iš tvariai auginamo miško medienos ir nė viename iš gamybos etapų nebuvo naudojamos priemaišos iš nesertifikuotų miškų.

Kita informacija

Daugiau apie kokosų vandenį:
- (angliškai) Coconut water nutrition facts

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

COCOXIM – ekologiško kokosų vandens gamintojas. Produkcijos gamybai naudojami jauni švieži kokosai, išauginti ekologiniame ūkyje Ben Tre provincijoje, Vietname, laikantis visų ekologinio ūkininkavimo standartų – nenaudojant sintetinių pesticidų ir trąšų, nuotekų dumblo, GMO ar jonizuojančiosios spinduliuotės.

Įmonė daug dėmesio skiria pakuotėms, todėl jos gaminamos naudojant „Tetra Pak“ technologiją. 50-55% pakuotės pluošto gali būti perdirbama. Kiekviena dėžutė yra sudaryta iš 6 sluoksnių, kurie apsaugo produktą nuo karščio, šviesos, bakterijų ir kitų jam galinčių pakenkti veiksnių.

Kilmės šalis:
Vietnamas
Prekės ženklo šalis:
Vietnamas
Prekės kodas: COCO4915
EAN kodas: 893850784915
Jaunų kokosų vanduo, ekologiškas
330 ml

Jaunų kokosų vanduo, ekologiškas

2,69 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui