Dr. Bronner Kietasis kastilietiškas vyšnių žiedų kvapo muilas 140 g

6,30 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€

Apie prekę

Anksčiau Ispainijoje, Kastilijoje, muilas tradiciškai buvo gaminamas iš alyvuogiųi aliejaus, o ne iš gyvūninių riebalų: aliejuojant šarmu, muilu, glicerinu ir vandeniu. Šiais laikais Kastilijos muilo pavadinimas rodo, kad tai yra tikras, pagamintas naudojant tradicinius metodus (be dirbtinių putojimą keliančių medžiagų, sintetinių priedų, nepašalinus natūralaus, drėkinančio glicerino), visiškai augalinis muilas. Saugodamas jautrių žmonių ir kūdikių odą Dr. Bronner šį muilą sukūrė be pridėtinių eterinių aliejų ar vaistažolių kvapų. Vietoj agresyvių konservantų naudojamas natūralus vitainas E padeda išlaikyti šviežumą.

Pagaminta iš sąžiningos prekybos būdu gautų ir ekologiškų augalinių aliejų. Sudėtyje 100% Kastilijos muilas, 100% biologiškai suyrantis. Etiketė, išspausdinta sojos rašalu ant „Living Tree“ popieriaus (10% kanapių, 90% popieriaus atliekų).

Naudojimas:
1 muilas - 12 skirtingų paskirčių!
Stebuklingas Dr. Bronner Kastilijos muilas yra pakankamai švelnus ir efektyvus, kad galėtumėte naudoti jį skirtingiems tikslams!
1. naudokite plaukų plovimui; 2. naudokite skalbimui; 3. naudokite švelniam vonios plovimui; 4. naudokite grindims plauti; 5. naudokite indams plauti rankomis ir 6. naudokite indaplovėje; 7. plaukite juo rankas; 8. naudokite vietoj dušo gelio; 9. prauskite juo savo keturkojus draugus; 10. naudokite vietoj dantų pastos; 11. naudokite vaisiams ir daržovėms plauti; 12. naudokite kilimams plauti. Ir daug daugiau...
Patarimas:
Išbandykite kito kvapo Dr. Bronner muilus, išbandykite ir skystame pavidale!

Sudedamosios dalys: Organic Coconut Oil*, Organic Palm Oil*, Sodium Hydroxide**, Water, Organic Olive Oil*, Natural Cherry Blossom Fragrance, Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Sea Salt, Citric Acid, Tocopherol.

* sertifikuoti sąžiningos prekybos ingredientai

** išnyksta saponifikuojant aliejus į muilą ir gliceriną.

Biologiškai suyra. Pakuotė iš perdirbto popieriaus, dažyta sojų dažais.

Gamintojas: Dr. Bronner‘s Magic Soap, Kalifornija, JAV.

Gamintojas

„Dr. Bronner's“ – tyro kastilietiško muilo gaminimo tradicija, siekianti daugiau kaip 150 metų. Tik iš tyrų „Fair Trade“ sudedamųjų dalių. Be jokių konservantų, sintetinių putojančių medžiagų, ploviklių. Tinka kūno ir veido priežiūrai. Pagaminta JAV.

Prekės kodas: 01000012099
EAN kodas: 018787231104
Dr. Bronner Kietasis kastilietiškas vyšnių žiedų kvapo muilas 140 g

Dr. Bronner Kietasis kastilietiškas vyšnių žiedų kvapo muilas 140 g

6,30 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui