Veganams
Be glitimo
Augalinis maisto papildas

Fermentuotas augalinis ekstraktas. Maisto papildas

30 x 2.5 g
50,00 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Klaipėdoje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

„Dr.OHHIRA“ net 5 metus fermentuotas augalinis ekstraktas – subrandinta gamtos, patvirtinta mokslo. Šiame ekstrakte yra maistinių skaidulų ir biogeninių metabolitų (angl. postbiotics), sukuriančių palankią terpę žarnyno mikroflorai.

  • Skaidulinių medžiagų gausa ir įvairovė: daugiau kaip 500 rūšių biogeninių metabolitų
  • Tinka vaikams: nėra užspringimo rizikos
  • Sudėtyje nėra GMO, pieno produktų, glitimo
  • Tinka veganams

Japonijoje atliktos klinikinės studijos ir tyrimai >

Vartojimas: Po vieną maišelį vieną kartą per dieną, 3-7 kartus per savaitę (pagal poreikį), geriausiai – ryte, nevalgius. Maišelio turinį išspausti tiesiai į burną ir nuryti. Galima užgerti drungnu vandeniu. Atidarius maišelį – suvartoti nedelsiant.

Tinka vartoti tiek nėštumo, tiek žindymo periodu. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Pakuotėje yra 30 maišelių po 2.5 g.
Grynasis svoris: 75 g.

Kita informacija

Atsiliepimai:
- Jurgitos Jurkutės atsiliepimas: „Turiu jausmą, jog kiekviena pagalvojam, kaip čia daugiau tų daržovių vaikas galėtų suvalgyt. Dažnu atveju nelabai kas pavyksta, bent jau man. Kornelija pripažįsta tik agurką, garintus brokolius ar žiedinį. Retu atveju šparagus. Žirniai gerai, bet vasara – tik kartą metuose. Tad šitas Dr.OHHIRA fermentuotas augalinis ekstraktas yra išeitis kiekvienai mamai, kurios vaikas rezervuotai žiūri į žalumynus ar yra nevalgus. Nuoširdžiai sakau: man tai – atradimas. Nuo saviškės jį rytais jau slepiu. Ji su didžiausia šypsena pareiškė, jog šitą šokoladinį „vaistuką“ (mat skonis tikrai primena šokoladą) galėtų valgyt ir valgyt.“

Gamintojas

Kompanija „BioBank Co.Ltd.“ įkurta 1974 m. Japonijoje, Okajamos prefektūroje, Hončiū saloje. Specializuojasi sveikatos, grožio ir žemės ūkio produktų kūrime ir gamyboje, panaudojant probiotines kultūras. Kompanijos misija – kurti produktus, užtikrinančius gerą sveikatą ir ilgaamžiškumą.

Unikalių ir natūralių Dr.OHHIRA® formulių kūrėjas ir „BioBank Co.Ltd.“ kompanijos įsteigėjas – žymus Japonijos mikrobiologas, pasaulio mastu pripažintas mokslininkas Dr. Iichiroh Ohhira – didžiąją dalį savo gyvenimo paskyręs rūgščiųjų pieno bakterijų studijoms ir produktų su jomis kūrimui. Po ilgus metų trukusių mokslinių tyrimų Dr. Ohhira su Okajamos universiteto mokslinių tyrėjų grupe padarė išvadą, kad jie pakankamai suprato pieno rūgšties bakterijų paslaptis ir yra pasirengę pradėti kurti naujo produkto formulę bei suteikti galimybę žmonėms pasinaudoti ypatingu jų poveikiu. Tai buvo kukli pradžia to, kas šiandien pasaulyje žinoma kaip Dr. OHHIRA® OM-X formulė (Ohhira's Mountain Extract).

Kompanijos „BioBank Co.Ltd.“ gaminami produktai šiandien parduodami Japonijoje, JAV, Kanadoje, Naujoje Zelandijoje, Malaizijoje, Singapūre, Filipinuose, Hong Konge, Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Rusijoje, Tailande, Pietų Korėjoje, Taivanyje, Prancūzijoje. Skirtingose šalyse skiriasi produktų prekiniai ženklai bei pakuotės.

 

Prekės ženklo šalis:
Japonija
Prekės kodas: PP139
EAN kodas: 477903372025
Fermentuotas augalinis ekstraktas. Maisto papildas
30 x 2.5 g

Fermentuotas augalinis ekstraktas. Maisto papildas

50,00 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui