„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamas molis milteliais

380 g
15,71 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per 1-3 d.d. perkant už 19€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Birželio 7 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Birželio 7 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamo molio milteliai vidiniam vartojimui. Pagalbinė priemonė gydant funkcinius skrandžio ir žarnyno susirgimus esant sudirgusiam žarnynui ir skrandžiui. Šie susirgimai dažniausiai pasireiškia viduriavimu, pilvo pūtimu bei padidėjusiu rūgštingumu, spaudimu  ir  sunkumo jausmu skrandyje. Tinka veganams.

Luvos® molis (dar vadinamas liosu ar gydomąja žeme) jau daugiau kaip 100 metų įvairiapusiškai naudojamas liaudies medicinoje.

Gamintojas

„Luvos Heilerde“ – natūrali kosmetika su natūraliu gydomuoju moliu ir medicininės paskirties produktai: geriamo molio kapsulės ir milteliai bei išorinėms procedūroms. „Heilerde“ vokiškai, reiškia „gydomoji žemė“. Unikalios sudėties Luvos® molis, turtingas natūraliais mineralais ir mikroelementais, liaudies medicinoje įvairiapusiškai naudojamas jau daugiau kaip 100 metų.

KOSMETIKA – unikali mineralų ir mikroelementų iš molio bei rinktinių, odą tausojančių natūralių augalinių medžiagų kompozicija. Natūrali kosmetika, sertifikuota BDIH. Tinka veganams, nebandyta su gyvūnais. Kūnui, veidui ir plaukams. Dvi naujos medicininės paskirties priemonės, sukurtos specialiai labai sausai, jautriai, sudirgusiai, pleiskanojančiai, neurodermito ir atopinio dermatito pažeistai odai: prausiklis ir kremas.

GERIAMAS MOLIS – medicininės paskirties Luvos® molis skatina žarnyno valymą: suriša cholesterolį, riebalus bei kenksmingas medžiagas, gautas su maistu, ir jas pašalina. Tinka vartoti siekiantiems sumažinti cholesterolio kiekį, detoksikacijai, esant padidėjusiam skrandžio rūgštingumui (nuo rėmens), vidurių pūtimui, sunkumui žarnyne.

Prekės kodas: PP62
EAN kodas: 400512041101
„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamas molis milteliais
380 g

„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamas molis milteliais

15,71 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui