Veganams

„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamas molis milteliais

380 g
16,89 €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 1,18 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.

Apie prekę

„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamo molio milteliai vidiniam vartojimui. Pagalbinė priemonė gydant funkcinius skrandžio ir žarnyno susirgimus esant sudirgusiam žarnynui ir skrandžiui. Šie susirgimai dažniausiai pasireiškia viduriavimu, pilvo pūtimu bei padidėjusiu rūgštingumu, spaudimu  ir  sunkumo jausmu skrandyje. Tinka veganams.

Luvos® molis (dar vadinamas liosu ar gydomąja žeme) jau daugiau kaip 100 metų įvairiapusiškai naudojamas liaudies medicinoje.

Dozavimas ir naudojimas:

  • Suaugusieji turi gerti du kartus per dieną po 1-2 matavimo šaukštelius (viename matavimo šaukštelyje telpa 6.5 g molio) „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelių skrandžiui ir žarnynui; esant didesniems negalavimams tokią pačią dozę išgerti trečią kartą.
  • Miltelius reikia išmaišyti pusėje stiklinės vandens, mineralinio vandens arba arbatos ir išgerti nedideliais gurkšneliais.
  • Gerti reikėtų ryte ant tuščio skrandžio ir vakare - prieš einant miegoti. Esant reikalui papildomai galima išgerti pusvalandį prieš arba po valgio.
  • Vartoti reikėtų reguliariai 3-6 savaites. Vartojant ilgesnį laiką prie preparato nepriprantama ir jo poveikis nesumažėja. Esant normaliai inkstų funkcijai nėra jokio pavojaus dėl ilgalaikio gydymosi šiuo preparatu.
  • Sąveika su kitais vaistais: „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelius skrandžiui ir žarnynui reikia gerti 1-2 val. prieš arba po kitų vaistų vartojimo.
  • Kontraindikacijos: „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelių skrandžiui ir žarnynui negalima vartoti, jei anksčiau jautriai reagavote į lioso preparatus. „Luvos® Heilerde magenfein“ miltelių skrandžiui ir žarnynui negalima vartoti esant rimtiems inkstų funkcijos sutrikimams. Iki šiol nebuvo jokių rizikos požymių naudojant nėštumo, žindymo metu ir vaikams iki 12 metų. Pasikonsultuokite su savo gydytoju ar vaistininku. Nevartokite ūmaus viduriavimo metu, kai yra temperatūros ir kraujingų priemaišų.
  • Atsargumo priemonės ir įspėjimai: svarbu, kad negalavimų priežastimis nebūtų kitos ligos. Gydant viduriavimą, ypač paauglių ir vyresnio amžiaus žmonių, svarbu atkreipti dėmesį į skysčių ir elektrolitų kompensavimą kaip pagrindinę terapinę priemonę. Jei viduriuojant yra kraujingų priemaišų arba pakyla temperatūra ir sutrinka kraujotaka, būtina apsilankyti pas gydytoją. Medicininius produktus laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  • Netinkamas naudojimas ir perdozavimas: paprastai nereikalingos jokios skubios priemonės, tačiau informuokite savo gydytoją.


Medicinos priemonė.

Gamintojas

„Luvos Heilerde“ – natūrali kosmetika su natūraliu gydomuoju moliu ir medicininės paskirties produktai: geriamo molio kapsulės ir milteliai bei išorinėms procedūroms. „Heilerde“ vokiškai, reiškia „gydomoji žemė“. Unikalios sudėties Luvos® molis, turtingas natūraliais mineralais ir mikroelementais, liaudies medicinoje įvairiapusiškai naudojamas jau daugiau kaip 100 metų.

KOSMETIKA – unikali mineralų ir mikroelementų iš molio bei rinktinių, odą tausojančių natūralių augalinių medžiagų kompozicija. Natūrali kosmetika, sertifikuota BDIH. Tinka veganams, nebandyta su gyvūnais. Kūnui, veidui ir plaukams. Dvi naujos medicininės paskirties priemonės, sukurtos specialiai labai sausai, jautriai, sudirgusiai, pleiskanojančiai, neurodermito ir atopinio dermatito pažeistai odai: prausiklis ir kremas.

GERIAMAS MOLIS – medicininės paskirties Luvos® molis skatina žarnyno valymą: suriša cholesterolį, riebalus bei kenksmingas medžiagas, gautas su maistu, ir jas pašalina. Tinka vartoti siekiantiems sumažinti cholesterolio kiekį, detoksikacijai, esant padidėjusiam skrandžio rūgštingumui (nuo rėmens), vidurių pūtimui, sunkumui žarnyne.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: PP62
EAN kodas: 400512041101
„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamas molis milteliais
380 g

„Luvos® Heilerde magenfein“ geriamas molis milteliais

16,89 €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui