Veganams

„Luvos® Heilerde mikrofei“ geriamas molis milteliais

380 g
16,89 €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 1,18 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.

Apie prekę

„Luvos® Heilerde mikrofei“ geriamo molio milteliai vidiniam vartojimui. Suriša cholesterolį, riebalus ir kenksmingas medžiagas, gautas su maistu. Skatina žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą. Palengvina skrandžio ir žarnyno negalavimus, susijusius su vidurių pūtimu, spaudimu ir sunkumo jausmu skrandyje. Taip pat vartojama padidėjus skrandžio rūgštingumui. Tinka veganams.

Luvos® molis (dar vadinamas liosu ar gydomąja žeme) jau daugiau kaip 100 metų įvairiapusiškai naudojamas liaudies medicinoje.

Dozavimas ir naudojimas:

  • Norint surišti cholesterolį, riebalus ir kenksmingas medžiagas, gautas su maistu, gerti 1-2 pilnus matavimo šaukštelius (viename matavimo šaukštelyje telpa 6.5 g molio) kiekvieno sotaus valgio metu.
  • Norint skatinti žarnyno valymą ir kenksmingų medžiagų šalinimą bei palengvinti žarnyno negalavimus, taip pat padidėjus skrandžio rūgštingumui gerti du kartus per dieną po 1-2 pilnus matavimo šaukštelius.
  • Esant stipresniems negalavimams, tokį patį kiekį išgerti trečią kartą.
  • Miltelius išmaišyti pusėje stiklinės vandens, mineralinio vandens arba arbatos ir išgerti mažais gurkšneliais.
  • Sąveika su kitais vaistais: miltelius reikia gerti valandą – dvi prieš arba po kitų vaistų vartojimo.
  • Kontraindikacijos: negalima naudoti, jei anksčiau jautriai reagavote į lioso preparatus. Miltelių negalima vartoti esant rimtiems inkstų funkcijos sutrikimams. Iki šiol nebuvo jokių rizikos požymių naudojant nėštumo, žindymo metu ir  vaikams iki 12 metų.
  • Atsargumo priemonės ir įspėjimai: užsitęsus skrandžio ir žarnyno negalavimams, norint išvengti rimtų susirgimų, reikėtų kreiptis į gydytoją. Medicininius produktus laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  • Netinkamas naudojimas ir perdozavimas: paprastai nereikalingos jokios skubios priemonės, tačiau informuokite savo gydytoją.


Medicinos priemonė.

Gamintojas

„Luvos Heilerde“ – natūrali kosmetika su natūraliu gydomuoju moliu ir medicininės paskirties produktai: geriamo molio kapsulės ir milteliai bei išorinėms procedūroms. „Heilerde“ vokiškai, reiškia „gydomoji žemė“. Unikalios sudėties Luvos® molis, turtingas natūraliais mineralais ir mikroelementais, liaudies medicinoje įvairiapusiškai naudojamas jau daugiau kaip 100 metų.

KOSMETIKA – unikali mineralų ir mikroelementų iš molio bei rinktinių, odą tausojančių natūralių augalinių medžiagų kompozicija. Natūrali kosmetika, sertifikuota BDIH. Tinka veganams, nebandyta su gyvūnais. Kūnui, veidui ir plaukams. Dvi naujos medicininės paskirties priemonės, sukurtos specialiai labai sausai, jautriai, sudirgusiai, pleiskanojančiai, neurodermito ir atopinio dermatito pažeistai odai: prausiklis ir kremas.

GERIAMAS MOLIS – medicininės paskirties Luvos® molis skatina žarnyno valymą: suriša cholesterolį, riebalus bei kenksmingas medžiagas, gautas su maistu, ir jas pašalina. Tinka vartoti siekiantiems sumažinti cholesterolio kiekį, detoksikacijai, esant padidėjusiam skrandžio rūgštingumui (nuo rėmens), vidurių pūtimui, sunkumui žarnyne.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: PP58
EAN kodas: 400512020505
„Luvos® Heilerde mikrofei“ geriamas molis milteliais
380 g

„Luvos® Heilerde mikrofei“ geriamas molis milteliais

16,89 €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui