Bičių pienelis. Maisto papildas, ekologiškas

30 kaps.
18,99 €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 1,33 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 25€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

HOYER ekologiškas maisto papildas – trigubos koncentracijos bičių pienelis kapsulėse. Kiekvienoje kapulėje yra 167 mg liofilizuoto koncentrato, kas atitinka 500 mg bičių pienelio. Pakanka 4 savaičių kursui.

Šios kapsulės išgaunamos modernios liofilizavimo (džiovinimo šaltyje) technologijos dėka, kai žemoje temperatūroje iš produkto pašalinama net 97% vandens, tačiau išsaugomos visos vertingos medžiagos.

Vartojimas: rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną, praryti nekramčius su pakankamu kiekiu skysčio. Kapsulę galima išardyti ir turinį supilti į jogurtą, sausus pusryčius ar gėrimą.

Įspėjimai: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis: 12.2 g.

Gamintojas

HOYER – 1979 m. įkurta Vokietijos įmonė, gaminanti maisto papildus ir kitus produktus iš ekologiško medaus, žiedadulkių, propolio, bičių pienelio ir kitų natūralių komponentų. Dėka šiuolaikinių technologijų įmonė ekologiškus bičių produktus rinkai pateikia vartoti patogia forma: kapsules, ampules, pastiles. Šiuos produktus galima patogiai pasiimti į keliones, išvykas ar nuolat su savimi turėti rankinėje.

HOYER savo gaminamuose produktuose naudoja ingredientus iš savo pačių bei kitų ekologinių bitynų, kuriuose medus renkamas tik tradiciniais būdais, žaliava atidžiai tikrinama privačiose laboratorijose, o bičių pienelio aktyvumą patvirtina laboratorijos išduotas sertifikatas. Ekologiniai bitynai yra nutolę nuo užterštų teritorijų, juose bitės negydomos cheminiais vaistais, gyvena aviliuose iš natūralių medžiagų, žiemą maitinamos tik ekologišku maistu.

Nuo 2014 m. HOYER importuoja pasaulyje žinomo prekės ženklo „TranzAlpine“ produkciją – ekologišką manukos medų.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: HO6501
EAN kodas: 400202906501
Bičių pienelis. Maisto papildas, ekologiškas
30 kaps.

Bičių pienelis. Maisto papildas, ekologiškas

18,99 €
leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui