Veganams

Japoniška žalioji arbata „Konacha“, ekologiška

10 pak.
7,89 €
394.50/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,55 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

Autentiška ekologiška japoniška KEIKO žalioji arbata „Konacha“ (pakeliuose) yra užauginta pusiau pavėsyje, pirmojo ir antrojo skynimo gegužės ir birželio mėn. Malonaus švelnaus skonio. Kiekvienas arbatžolių maišelis supakuotas sandariai atskirai, kad būtų išsaugotas šviežių arbatžolių aromatas ir skonis. Patogu įsidėti keliaujant.

Paprastai tokia kokybiška arbata nepakuojama į atskirus arbatos maišelius, tačiau KEIKO žalioji arbata „Konacha“ specialiai taip supakuota patogiam vartojimui.

Po KEIKO vardu slepiasi grupė neįprastų subtilių arbatų, kurių skonis ir aromatas visiškai skirtingas – kaip ir lapelių skynimo laikas. KEIKO arbatos auginamos ekologiniame ūkyje Kagošimos regione, pietinėje Japonijos dalyje. Arbata gali būti auginama pavėsyje arba saulėkaitoje. Auginant pusiau pavėsyje, po specialiais tinklais (japoniškai „Kabuse“) sąlygos tampa labai panašios į natūralias, kuriomis auga laukiniai arbatkrūmiai. „Kabusecha“ yra itin turtinga ekstraktais, išskirtinai žalia ir įgauna saldesnį skonį.

KEIKO arbatos apdorojamos ypatingu būdu, kuris leidžia arbatos lapeliams geriausiai atsiskleisti ir saugo nuo oksidacijos. Iš karto surinkus derlių arbatos lapeliai yra garinami, atvėsinami, suvyniojami ir išdžiovinami. Oro nepraleidžiantys maišeliai išlaiko aktyviuosius ingredientus ir šviežią arbatos aromatą iki to momento, kai Jūs juo mėgaujatės. Supakuota apsaugotoje aplinkoje.

Paruošimas: maišelį užpilti ne karštesniu nei 70-75ºC vandeniu (iš viso galima 3 kartus) vienam puodeliui (apie 150 ml) vandens. Pirmąjį užpylimą palaikyti 60-90 sekundžių. Maišelį išimti ir nuspausti – arbata paruošta mėgautis! Antrąjį užpylimą laikyti 15 s, trečiąjį 30 s. Kaskart arbatos maišelį išimti ir gerai nuspausti. Geriausia, kai visus tris puodelius arbatos geriate be ilgų pertraukų tarp užpylimų.

Grynasis kiekis: 20 g. Supakuota kontroliuojamoje aplinkoje.

Kita informacija

Sužinokite daugiau:
- Daugiau apie KEIKO arbatas skaitykite (vokiškai ir angliškai) gamintojo puslapyje

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

KEIKO – aukščiausios kokybės autentiška japoniška žalioji arbata ir Matcha. Arbatos užaugintos pusiau šešėlyje ekologiniuose ūkiuose, pačiuose Japonijos pietuose. Tokios aukštos kokybės arbatos vertingos ne tik ypatingu skoniu. Svarbiausia, kad jose dėl ypatingai švelnaus apdorojimo būdo išlieka visos naudingos žaliosios arbatos savybės. KEIKO arbatos šviežios fasuojamos į sandarias pakuotes, kurios pritaikytos laikyti šaldytuve, o Matcha – šaldiklyje. Juk tik šviežia arbata išlaiko visas gerąsias savybes.

KEIKO – tai grupė subtilių arbatų, kurių skonis ir aromatas visiškai skirtingas, kaip ir lapelių skynimo laikas – Shincha, Tenko, Sencha, Bancha, Konacha, Genmaicha ir, žinoma, aukščiausios kokybės Matcha Premium bei specialiai kulinarijai skirti Matcha milteliai.

Prekės ženklo šalis:
Japonija
Prekės kodas: G229
EAN kodas: 403132200010
Japoniška žalioji arbata „Konacha“, ekologiška
10 pak.

Japoniška žalioji arbata „Konacha“, ekologiška

7,89 €
394.50/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui