Ulongo arbata lapeliais „Tie Kuan Yin“, biri, ekologiška

100 g
8,69 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje rytoj, Spalio 29 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune rytoj, Spalio 29 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Lebensbaum“ ekologiška biri Ulongo (Oolong) arbata lapeliais „Tie Kuan Yin“. Tai aksominio gėlių poskonio ulongo arbata su lengva jazminų nata iš Fudziano provincijos Kinijoje. Ši iš dalies fermentuota arbata apjungia juodosios ir žaliosios arbatos pasaulius. Rankomis į rutuliukus susukti lapeliai užplikius atskleidžia daugiasluoksnę aromatų gamą. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų.

Paruošimas: Puodeliui 2 g (1 a.š.) užpilti karštu vandeniu (90°C), palaikyti 3 min.

Griežta kokybės kontrolė.
Sąžininga partnerystė.
Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Gamintojas

„Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku. 

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius Demeter, Naturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Kilmės šalis:
Kinija
Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: G392
EAN kodas: 401234654310
Ulongo arbata lapeliais „Tie Kuan Yin“, biri, ekologiška
100 g

Ulongo arbata lapeliais „Tie Kuan Yin“, biri, ekologiška

8,69 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui