Veganams

Mikroorganizmai virtuvės plautuvės skylei

250 ml
13,45 €
53.80/l €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,94 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Almacabio“ mikroorganizmai virtuvės plautuvės skylei yra 100% organinis produktas. Natūraliai pašalina kvapus, atsirandančius dėl plautuvės skylėse ir sifonuose besikaupiančių riebalų ir maisto likučių, kurie skatina bakterijų dauginimąsi. Turi ilgalaikį poveikį, valo plautuvių skyles nuo nuosėdų ir neleidžia atsirasti naujoms bakterijoms, taip užtikrindami švarą ir neleisdami atsirasti nemaloniems kvapams.

Rekomenduojame kartu su mikroorganizmais nenaudoti cheminių medžiagų, nes jos gali jiems kenkti.

Naudojimas ir dozavimas: 50 ml produkto (1 dangtelis = 10 ml) supilti į plautuvės skylę, nenuplauti vandeniu ir palikti 12 valandų. Naudoti reguliariai (du kartus per mėnesį).

Kita informacija

Apie švaros priemones skaitykite daugiau:
- LRT televijos pokalbių laidoje „Gyvenimas“ interviu su „Almacabio“ švaros priemonių gamintoju italu Bruno Torresan (žiūrėkite nuo 20:20 minutės)

Gamintojas

Kokių švaros priemonių mes norime? Kad išplautų, nedirgintų odos ir neterštų aplinkos. Švaros priemonių gamintojas iš Italijos „Almacabio“ jau virš 40 metų gamina ir nuolat tobulina savo produktus siekdamas būtent šių tikslų.

„Almacabio“ priemonės tokios pat efektyvios, kaip ir įprastinės cheminės. Įmonė tausoja aplinką – tarą gamina iš dalinai perdirbto plastiko, o ploviklius – itin koncentruotus, todėl pilti reikia nedaug. Ne daugiau nei nurodyta ant pakuotės.

Kodėl neteršia ir nedirgina? Nes be fosforo, fosfatų, sunkiųjų metalų, optinių baliklių, dažiklių ir sintetinių kvapiklių, be gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. Sudėtyje tik augalinės kilmės tenzidai, kurie tausojančiai plauna skalbinius ir neplauna nugarų varlėms bei žuvims.

Linija „Bio2“– itin jautriems žmonėms, kurioje nėra jokių, netgi natūralių, kvapiklių.

Ši kompanija išsiskiria ne tik produktų kokybe, bet ir atvirumu: ant kiekvieno savo gaminio skelbia INCI sudėtį, kas tarp švaros priemonių gamintojų itin reta. Sertifikuota BIO C.E.Q. ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai.

Prekės ženklo šalis:
Italija
Prekės kodas: BCH97
EAN kodas: 801822965362
Mikroorganizmai virtuvės plautuvės skylei
250 ml

Mikroorganizmai virtuvės plautuvės skylei

13,45 €
53.80/l €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui