Veganams

Natūralus citrininis kambarių gaiviklis

125 ml
10,45 €
83.60/l €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,73 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Almacabio“ 100% natūralus ir labai koncentruotas citrininis kambarių gaiviklis. Sudėtyje tik aukštos kokybės grynas citrinų eterinis aliejus, kuris gaminamas distiliuojant itališkų citrinų žieveles. Suteikia malonų citrusų kvapą ir valo gyvenamųjų patalpų orą. Tai oro gaiviklis, kurio papurškus nesinori bėgti lauk. Jis neužgožia kvapų, bet juos naikina.

Įspėjimas: Priemonė natūrali, tačiau labai koncentruota, todėl elgtis reikia atsargiai.

Perdirbamo plastiko pakuotė su purkštuku.

Kita informacija

Apie švaros priemones skaitykite daugiau:
- LRT televijos pokalbių laidoje „Gyvenimas“ interviu su „Almacabio“ švaros priemonių gamintoju italu Bruno Torresan (žiūrėkite nuo 20:20 minutės)

Gamintojas

Kokių švaros priemonių mes norime? Kad išplautų, nedirgintų odos ir neterštų aplinkos. Švaros priemonių gamintojas iš Italijos „Almacabio“ jau virš 40 metų gamina ir nuolat tobulina savo produktus siekdamas būtent šių tikslų.

„Almacabio“ priemonės tokios pat efektyvios, kaip ir įprastinės cheminės. Įmonė tausoja aplinką – tarą gamina iš dalinai perdirbto plastiko, o ploviklius – itin koncentruotus, todėl pilti reikia nedaug. Ne daugiau nei nurodyta ant pakuotės.

Kodėl neteršia ir nedirgina? Nes be fosforo, fosfatų, sunkiųjų metalų, optinių baliklių, dažiklių ir sintetinių kvapiklių, be gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. Sudėtyje tik augalinės kilmės tenzidai, kurie tausojančiai plauna skalbinius ir neplauna nugarų varlėms bei žuvims.

Linija „Bio2“– itin jautriems žmonėms, kurioje nėra jokių, netgi natūralių, kvapiklių.

Ši kompanija išsiskiria ne tik produktų kokybe, bet ir atvirumu: ant kiekvieno savo gaminio skelbia INCI sudėtį, kas tarp švaros priemonių gamintojų itin reta. Sertifikuota BIO C.E.Q. ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai.

Prekės ženklo šalis:
Italija
Prekės kodas: BCH55
EAN kodas: 801822919161
Natūralus citrininis kambarių gaiviklis
125 ml

Natūralus citrininis kambarių gaiviklis

10,45 €
83.60/l €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui