Žaliavalgiams (<42°C)
Veganams
Keto mityba

Mačia arbatos milteliai, ekologiški

70 g
12,99 €
185.57/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,91 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

„Nature's Finest“ mačia žaliosios arbatos (lot. Camellia sinensis) milteliai. Jiems gaminti naudojami tik jauniausi ir šviežiausi arbatos lapeliai, užauginti šešėlyje nuo kaitrios saulės paslėptuose arbatos soduose. Prieš sumalant specialiomis technologijomis pašalinami arbatos lapelių koteliai ir gyslelės. Milteliai gaminami su akmeninėmis girnomis. Tradiciškai geriama Japonijoje. Gerti galima ir karštą, ir šaltą. Tinka veganams ir žaliavalgiams.

Skirtingai nuo užplikomų arbatos lapelių, kai gaunamos tik vandenyje tirpstančios medžiagos, geriant mačią, gaunamos visos medžiagos 100%, taip pat ir riebaluose tirpstantys vitaminai bei veikliosios medžiagos.

Paruošimas: vienam puodeliui paruošti reikia 3 g (1 arb. šaukštelis) arbatos miltelių. Iš pradžių miltelius sumaišyti su nedideliu kiekiu šalto vandens, po to užpilti karštu vandeniu ir šluotele energingai išplakti.

Žaliosios arbatos milteliai naudojami ne tik klasikiniam arbatos gėrimui ruošti, bet ir įvairiems kokteiliams (karštiems ir šaltiems), desertams, kepiniams gaminti. Jiems suteikia papildomo subtilaus skonio ir, žinoma, nuostabią žalią spalvą.

Kita informacija

Sužinokite daugiau:
- 30 MATCHA arbatos panaudojimo įdėjų virtuvėje.

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Nature's Finest“ – augalinės kilmės ekologiško maisto gamintojas iš Slovėnijos. Produktai pakuojami pačiai įmonei priklausančioje ekologiškoje gamykloje, vadovaujantis griežtais kokybės kontrolės standartais. Kokybė, maisto sauga ir klientų pasitenkinimas yra pagrindiniai „Nature's Finest“ įmonės kokybės politikos elementai.

„Nature's Finest“ perka žaliavą iš viso pasaulio tiesiai iš ūkininkų ir garantuoja, kad jų produktai atitinka naujausius maisto standartus, turi žaliavos atsekamumą ir yra pilni gėrio – sveiki ir skanūs! Įmonė vadovaujasi tvarumo principais, siūlydama ekonomiškus ir ekologiškus produktus. Nenaudoja jokių dirbtinių skonio stipriklių, dažiklių, konservantų ar pesticidų.

Kompanija dirba su didžiausiu Europos aplinkosaugos tinklu „Friends of Earth“, kuriems skiria paramą įgyvendinant aplinkosauginius ir socialinius projektus.

Kilmės šalis:
Kinija
Prekės ženklo šalis:
Slovėnija
Prekės kodas: SLIM5436
EAN kodas: 383005295436
Mačia arbatos milteliai, ekologiški

Mačia arbatos milteliai, ekologiški

12,99 €
185.57/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui