Veganams

Rozmarinų eterinis aliejus

5 ml
4,99 €
998.00/l €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,35 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

Ekologiškai užaugintų rozmarinų (lot. Rosmarinus officinalis) eterinis aliejus iš Maroko. Cineolio chemotipo. Išgautas distiliuojant garais.

Rozmarinų eterinis aliejus reguliuoja odos sebumo išsiskyrimą, sutraukia poras. Tinka naudoti esant aknei, inkštirams, kuperozei. Jis gali būti naudojamas senstančios odos, turinčios raukšlių ir pigmentinių dėmių, priežiūrai. Rozmarinų eterinis aliejus naudingas anticeliulitinių kūno priežiūros priemonių gamyboje. Itin populiarus šaltuoju metų sezonu.

Rozmarinų eterinis aliejus dažnai sutinkamas plaukų priežiūros priemonėse. Tai gaivinantis aliejus. Jis tinka greitai besiriebaluojantiems, slenkantiems plaukams prižiūrėti.

Atsargiai, didelė koncentracija! Saugokite nuo vaikų, saugokite akis. Tik išoriniam naudojimui: garinimui, į kosmetikos priemones (1–2 lašai į 10 ml). Nelašinkite ant odos neskiesto. Netinka sergantiems epilepsija ir nėštumo metu.

Tamsaus stiklo buteliuke su lašintuvu.

Kita informacija

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos. Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite ant nedidelio odos plotelio dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais, svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Skaitykite daugiau:
- Kaip teisingai naudoti eterinius aliejus
- Apie rozmarinų eterinio aliejaus naudą plaukams skaitykite straipsnyje „Plaukų slinkimas: kaip sau padėti?“

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Aroma Natural“ – kruopščiai atrinkti aukščiausios kokybės eteriniai aliejai, baziniai augaliniai aliejai, kosmetinis molis. Žaliava atkeliauja iš viso pasaulio, o supakuojama Lietuvoje.

Kilmės šalis:
Marokas
Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: KE63
EAN kodas: 980000000331
Rozmarinų eterinis aliejus

Rozmarinų eterinis aliejus

4,99 €
998.00/l €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui