Audinių skalavimo skystis, ekologiškas

1 l
3,35 €
4,79 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje rytoj, Rugsėjo 27 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune rytoj, Rugsėjo 27 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

Audinių skalavimo skystis skirtas palvotų, šilkinių ir vilnonių audinių skalavimui. Sonett skalbinių skalavimo skystis padės pašalinti skalbimo priemonės likučius, audiniai taps lygesni ir minkštesni, išliks natūralios spalvos. Nekenkia vandens filtravimo ir valymo sistemoms.

Naudojimas: 4.5 kg sausų skalbinių įpilkite apie 40ml (3 valg. š.) Sonett skalbinių skalavimo skysčio į minkštintojui skirtą talpą skalbimo mašinoje. Dėmesio! Sonett skalbinių skalavimo skystyje esanti citrinų rūgštis gali pažeisti marmurinius, alebastro, dirbtinio marmuro (terrazzo), dirbtinio akmens, betono ir pan. paviršius. Saugumo informacija: saugoti nuo vaikų, vengti patekimo į akis, prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SONE6042
EAN kodas: 400754730604
Audinių skalavimo skystis, ekologiškas
1 l

Audinių skalavimo skystis, ekologiškas

3,35 €
4,79 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui