Veganams

Dėmių išėmiklis

100 ml
4,89 €
48.90/l €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,34 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.

Apie prekę

Dėmių išėmiklis. Su ekologišku putoklinio muiliaus ekstraktu. Tinka delikatiems vilnos ir šilko audiniams. Efektyviai valo sunkiai pašalinamas dėmes kaip vaisių, kakavos, tušinukų, purvo ir kt. dėmes. 100% suyra gamtoje.

Naudojimas: ant dėmės iš arti užpurkškite priemonės  ir palikite 10-čiai min. veikti. Kruopščiai išskalaukite ir skalbkite su kitais skalbiniais. Prieš naudodami spalvotiems audiniams, įsitikinkite spalvų atsparumu neatviroje drabužio vietoje. Saugumo informacija: Degus. Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti aerozolio. Prarijus nedelsiant kreiptis pas gydytoją ir parodyti šio produkto etiketę.

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SONE0004
EAN kodas: 400754720004
Dėmių išėmiklis
100 ml

Dėmių išėmiklis

4,89 €
48.90/l €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui