Indų ploviklis su medetkomis, ekologiškas

1 l
4,05 €
5,79 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje rytoj, Rugsėjo 23 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune rytoj, Rugsėjo 23 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

Koncentruotas indų ploviklis, pagamintas tik iš augalinių plaunančiųjų medžiagų. Medetkų spagyrinė esencija pasižymi odą tausojančiu ir raminančiu poveikiu. Šilto, apelsinų ir bergamočių kvapo indų ploviklis tikrai ras vietą jūsų virtuvėje. Skirtas plauti indus rankomis.

Sonett indų ploviklis yra labai efektyvus ir ekonomiškas nepriklausomai nuo vandens kietumo, o aktyvios plaunančios medžiagos tausoja jūsų odą. Įsigykite 1 l talpos Sonett indų ploviklio papildymą – ekonomiškiau ir ekologiškiau!

Naudojimas: užlašinkite Sonett indų ploviklio su medetkomis ant kempinėlės arba keletą lašų į vandenį kuriame plausite indus. Saugumo informacija: Saugoti nuo vaikų.

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SONE0654
EAN kodas: 400754730654
Indų ploviklis su medetkomis, ekologiškas
1 l

Indų ploviklis su medetkomis, ekologiškas

4,05 €
5,79 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui