Kalkių valiklis, ekologiškas

1 l
4,79 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Liepos 9 14:33 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Liepos 9 14:33 su ZITICITY

Apie prekę

Kalkių valiklis efektyviai pašalina nuolat besikaupiančias kalkių apnašas. Nepraskiestas Sonett kalkių valiklis gali būti naudojamas visur, kur norite išvalyti kalkių apnašas: virtuvėje, vonioje, tualete. Praskiestas - kaitinamas virduliuose, kavos virimo aparatuose, skalbimo mašinose ir indaplovėse sėkmingai išvalo juos nuo kalkių nuosėdų.

Naudojimas: Atsižvelgdami į apnašų kiekį užpilkite ant valomo paviršiaus Sonett kalkių valiklio, palaukite 5-10 min. ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Pilkite 100 ml Sonett kalkių valiklio ir 400 ml vandens į virdulį. Pakaitinkite iki 60°C temperatūros, palikite 20-30 min. Ir kruopščiai išskalaukite. Įpilkite 200 ml Sonett kalkių valiklio ir 800ml vandens į kavos virimo aparato vandens rezervuarą. Toliau darykite, kaip nurodyta jūsų aparato instrukcijoje. Po nukalkinimo procedūros kavos virimo aparatą būtina perplauti švariu vandeniu. įpilkite 1l Sonett kalkių valiklio tiesiai į tuščią skalbimo mašinos įpilkite 1 l Sonett kalkių valiklio tiesiai į indaplovę ir plaukite ilgiausiu plovimo ciklu. Jeigu tai darysite su indais, prieš tai juos išskalaukite.

Saugumo informacija: Saugoti nuo vaikų!

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės kodas: SONE3041
EAN kodas: 400754730304
Kalkių valiklis, ekologiškas
1 l

Kalkių valiklis, ekologiškas

4,79 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui