Veganams

Skalbimo skystis šilkui ir vilnai „Neutral“, ekologiškas

1 l
9,79 €
9.79/l €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,69 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
ECO GARANTIE

Apie prekę

Skirtas delikatiems audiniams, vilnai ir šilkui skalbti skalbimo mašina ir rankomis iki 40°C vandenyje.

Naudojimas: skalbiant mašina (4.5 kg sausų skalbinių minkštame ir vidutinio kietumo vandenyje - 60ml; kietame ir labai kietame vandenyje - 90 ml. Įpilkite Sonett "Neutral"skysčio šilkui ir vilnai į milteliams skirtą talpą skalbimo mašinoje. Nepilkite tiesiai ant sausų skalbinių - gali išblukti spalvos. Patarimas: skalbinius skalaukite „Sonett“ skalavimo skysčiu. Jis padės pašalinti skalbimo skysčio likučius, audiniai taps lygesni ir minkštesni, išliks natūralios spalvos.

Skalbiant rankomis: 15-30 ml 5 litrams vandens. Įpilkite Sonett Neutralaus skysčio šilkui ir vilnai į tekantį vandenį ir merkite skalbinius. Saugumo informacija: saugoti nuo vaikų. Nekenkia vandens filtravimo ir valymo sistemoms.

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SONE0524
EAN kodas: 400754730524
Skalbimo skystis šilkui ir vilnai „Neutral“, ekologiškas
1 l

Skalbimo skystis šilkui ir vilnai „Neutral“, ekologiškas

9,79 €
9.79/l €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui