Veganams

Šveitimo milteliai, ekologiški

450 g
4,99 €
11.09/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,35 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
ECO GARANTIE

Apie prekę

Nuvalo smarkiai užterštus paviršius, jų nebraižydami. Nešvarių paviršių šveitimui: kriauklėms, vonioms, tualetams ir nerūdijančio plieno paviršiams. Pašalina suodžius nuo puodų, keptuvų ir kepimo skardų paviršiaus. Tinka prikepusių riebalų orkaitėse ir net stiklo keraminių paviršių šveitimui. Nebraižo paviršiaus.

Naudojimas: valyti drėgna kempine, pašluoste ar šepetėliu naudojant nedidelį miltelių kiekį. Saugumo informacija: saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti dulkių. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SONE1044
EAN kodas: 400754740104
Šveitimo milteliai, ekologiški
450 g

Šveitimo milteliai, ekologiški

4,99 €
11.09/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui