Šveitimo milteliai, ekologiški

450 g
2,93 €
4,19 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. perkant už 15€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje rytoj, Lapkričio 26 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune rytoj, Lapkričio 26 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

Nuvalo smarkiai užterštus paviršius, jų nebraižydami. Nešvarių paviršių šveitimui: kriauklėms, vonioms, tualetams ir nerūdijančio plieno paviršiams. Pašalina suodžius nuo puodų, keptuvų ir kepimo skardų paviršiaus. Tinka prikepusių riebalų orkaitėse ir net stiklo keraminių paviršių šveitimui. Nebraižo paviršiaus.

Naudojimas: valyti drėgna kempine, pašluoste ar šepetėliu naudojant nedidelį miltelių kiekį. Saugumo informacija: saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti dulkių. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Gamintojas

„Sonett“ – tai ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių gamintojas, įmonė įkurta 1977 metais. Rūpestis ir atsakomybės jausmas už vandenį, kaip gyvybės šaltinį, padėjo susikurti „Sonett“ kompanijai. Visos sudėtinės dalys, kurios naudojamos „Sonett“ priemonių gamyboje, visiškai suyra gamtoje.

Visi produktai sertifikuoti pagal Ecogarantie reikalavimus. Tai vienus aukščiausius reikalavimus kelianti serifikavimo sistema, skirta ekologiškų skalbimo ir valymo priemonių vertinimui. „Sonett“ taip pat sertifikuotas Stop Climate Change sertifikatu. Kompanija įsikūrusi Pietų Vokietijoje. Visi produktai gaminami Vokietijoje.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SONE1044
EAN kodas: 400754740104
Šveitimo milteliai, ekologiški
450 g

Šveitimo milteliai, ekologiški

2,93 €
4,19 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui