Veganams

YES® lubrikantas vandens pagrindu, ekologiškas

100 ml
15,87 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Soil Association Organic

Apie prekę

YES® ekologiškas lubrikantas vandens pagrindu sustiprina seksualinį malonumą ir jautrumą, mažina diskomforto jausmą. YES® – tai pirmieji pasaulyje sertifikuoti ekologiški intymios higienos lubrikantai! Natūralūs, efektyvūs, malonūs.

Bekvapis, beskonis. Tinka naudoti su prezervatyvais. Subalansuotas pH. Greitai pasiskirsto ir suvilgo gleivinę, nedirgina. Nelimpa, susigeria į gleivinę, nepalieka pėdsakų.

Be hormonų, glicerino ar kitų žinomų odos dirgiklių. Ne kontraceptikas. Ne spermicidinis.

Gleivinė yra daug labiau pralaidi už odą, nes ji gerokai plonesnė ir neturi apsauginio riebalinio sluoksnio. Todėl gleivinę yra lengviau pažeisti ir sudirginti, per ją lengviau praeina cheminės medžiagos. Makšties ir išangės gleivinė yra pralaidžiausios vietos žmogaus kūne, net labiau pralaidžios nei burnos ar nosies gleivinė. Todėl priemones šioms vietoms reikia rinktis itin atidžiai.

Naudojimas: pakanka 5 ml, bet esant poreikiui galima naudoti daugiau. Naudojant diskomfortui mažinti naudoti kas 2–3 dienas, kitais atvejais pagal poreikį. Didesniam malonumui pasiekti naudokite pirmą lubrikanto sluoksnį vandens pagrindu, antrą – aliejaus pagrindu. Dėmesio: jei dirgina ar jaučiate diskomfortą, nutraukite naudojimą ir kreipkitės į gydytoją.

Sertifikuotas „Soil Association“ kaip 96% ekologiškas. Pagamintas etiškai, patvirtintas vegetarų asociacijos. Nebandyta su gyvūnais.

Kita informacija

Atsiliepimai:
- Neringos atsiliepimas: „Taiva, beieškodama geriausio pasaulyje lubrikanto BE glicerino atradau natūralų, sertifikuotą (96 % ekologiškas), labai giriamą ir turintį daugybę apdovanojimų YES lubrikantą.“

https://www.youtube.com/watch?v=fveIN9CJqko

Gamintojas

„Yes Pure Intimacy“ – tai pirmieji pasaulyje sertifikuoti ekologiški intymios higienos lubrikantai!

„Yes Pure Intimacy“ įmonę 2003 metais įkūrė ilgametės draugės. Po ilgų metų darbo farmacijos srityje moterys suprato, kad rinka siūlo tik sintetinius lubrikantus, be jokios natūralios alternatyvos. Po ilgų tyrinėjimų, jos išsikėlė sau tikslą – sukurti saugias, natūralias, inovatyvias intymios higienos priemones, kurios neturėtų šalutinio poveikio organizmui. Bandymai ir produktų kūrimas truko tris su puse metų – 2006 metais į rinką buvo išleisti pirmieji natūralūs ir sertifikuoti lubrikantai pasaulyje.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: HA291
EAN kodas: 506010417057
YES® lubrikantas vandens pagrindu, ekologiškas

YES® lubrikantas vandens pagrindu, ekologiškas

15,87 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui