Pieniškas šokoladas 70% be pridėto cukraus, ekologiškas

2 x 32.5 g
3,99 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime šiandien, Liepos 13 12:00.
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime šiandien, Liepos 13 12:00.

Apie prekę

Įdomi pasaka! Šokoladas gali būti ir nesaldus. Ir savo skoniu labai panašus į patį pirmąjį šokoladą, kurį gamino majai ir actekai. Tuo metu jie tiesiog neturėjo kuo šokolado pasaldinti...

Nuostabaus skonio „Zotter“ ekologiškas pieniškas šokoladas turi tikrąjį kakavos skonį. Ir nors tai yra pieniškas šokoladas, jame kakavos yra ne mažiau kaip 70%, tad šis pieniškas šokoladas yra toje pačioje lygoje kaip kokybiškiausi juodieji šokoladai. Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų).

Visame pasaulyje žinomi Austrijos šokolado meistrai „Zotter“ kurdami šį šokoladą pasirūpino ne tik Jumis, bet ir Jūsų draugu ar kolega, todėl pakuotėje yra du šokoladai po 32.5 g.

Įdomu tai, kad „Zotter“ šokolado pakuočių iliustracijas kuria žinomas austrų dailininkas Andreas h. Gratze, kurio šiuolaikiški kūriniai šokoladui suteikia dar daugiau išskirtinumo.

Gamintojas

Ekologiški „Zotter“ šokoladai gaminami šeimos šokolado manufaktūroje Austrijoje. Zotter šeima dažnai lanko kakavos auginimo plantacijas. Šokoladai gaminami iš rūšinių kakavos pupelių – tai pajusite vos tik paragavę!

Prekės kodas: ZOTT2759
EAN kodas: 900640302759
Pieniškas šokoladas 70% be pridėto cukraus, ekologiškas
2 x 32.5 g

Pieniškas šokoladas 70% be pridėto cukraus, ekologiškas

3,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui