Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Rozmarinų eterinis aliejus (5 ml)

Aroma Natural

Rozmarinų eterinis aliejus (5 ml)

Aroma Natural
2.60
2.60

Ekologiškai užaugintų rozmarinų (lot. Rosmarinus officinalis) eterinis aliejus iš Maroko. Cineolio chemotipo. Išgautas distiliuojant garais.

Rozmarinų eterinis aliejus reguliuoja odos sebumo išsiskyrimą, sutraukia poras. Tinka naudoti esant aknei, inkštirams, kuperozei. Jis gali būti naudojamas senstančios odos, turinčios raukšlių ir pigmentinių dėmių, priežiūrai. Rozmarinų eterinis aliejus naudingas anticeliulitinių kūno priežiūros priemonių gamyboje. Itin populiarus šaltuoju metų sezonu.

Rozmarinų eterinis aliejus dažnai sutinkamas plaukų priežiūros priemonėse. Tai gaivinantis aliejus. Jis tinka greitai besiriebaluojantiems, slenkantiems plaukams prižiūrėti.

Atsargiai, didelė koncentracija! Saugokite nuo vaikų, saugokite akis. Tik išoriniam naudojimui: garinimui, į kosmetikos priemones (1–2 lašai į 10 ml). Nelašinkite ant odos neskiesto. Netinka sergantiems epilepsija ir nėštumo metu.

Tamsaus stiklo buteliuke su lašintuvu.

Kilmės šalis – Marokas. Lietuvoje išpilstytas produktas.

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti gydymo ir profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos.

Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite nedideliame odos plotelyje dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Skaitykite daugiau:
- Kaip teisingai naudoti eterinius aliejus
- Apie rozmarinų eterinio aliejaus naudą plaukams skaitykite straipsnyje „Plaukų slinkimas: kaip sau padėti?“

UAB „Sveiki produktai“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Prekės kodas: KE63
Bar kodas: 9800000003312

Susijusios prekės

Atstatomasis šampūnas su biotinu (325 ml)
Aubrey
12.45 9.96
-20%
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Visos teisės saugomos © LIVIN