Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Tikrųjų laukinių citrinžolių eterinis aliejus (5 ml)

Aroma Natural

Tikrųjų laukinių citrinžolių eterinis aliejus (5 ml)

Aroma Natural
3.09
3.09

Tikrųjų laukinių citrinžolių (lot. Cymbopogon citratus) eterinis aliejus iš Indijos. Išgautas distiliuojant garais. Kvepia žolelėmis su citrinų užuomenomis.

Puiki priemonė riebios odos priežiūrai, mažina odos poras, sutraukia išsiplėtusias poras. Gerina odos elastingumą, išsaugo joje drėgmę. Gali būti naudojamas esant celiulitui. Reguliuoja kojų prakaitavimą, dezodoruoja. Veikia tonizuojančiai. Padeda atbaidyti vabzdžius.

Atsargiai, didelė koncentracija! Saugokite nuo vaikų, saugokite akis. Tik išoriniam naudojimui: garinimui, į kosmetikos priemones (1–2 lašai į 10 ml). Nelašinkite ant odos neskiesto. Nepatariama naudoti vaikams ir žmonėms, kurių pažeista oda.

Tamsaus stiklo buteliuke su lašintuvu.

Kilmės šalis – Indija. Lietuvoje išpilstytas produktas.

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti gydymo ir profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos.

Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite nedideliame odos plotelyje dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Skaitykite daugiau:
- Kaip teisingai naudoti eterinius aliejus

UAB „Sveiki produktai“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Prekės kodas: KE59
Bar kodas: 9800000003268

Susijusios prekės

Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Apelsinų eterinis aliejus (5 ml)
Aroma Natural
2.22
Rozmarinų eterinis aliejus (5 ml)
Aroma Natural
2.60
Visos teisės saugomos © LIVIN