Ką reiškia „keisti“ maisto papildų pavadinimai? l Tautvilė Šliažaitė

2019-06-20
Ką reiškia „keisti“ maisto papildų pavadinimai? l Tautvilė Šliažaitė

Mūsų parduotuvėse galima įsigyti vis platesnį asortimentą anglų gamintojo „Cytoplan“ maisto papildų – nuo vitaminų iki žolelių preparatų. Pastebėjome, kad kartais iš maisto papildo pavadinimo sudėtinga suprasti jo paskirtį, todėl natūropatinės mitybos specialistės Tautvilės Šliažaitės paprašėme atsakyti į kelis klausimus, kuriuos dažnai užduoda mūsų pirkėjai.

Kuo naudingas maisto papildas „Blood Glucose Support“?
Jei mūsų mityboje yra nemažai apdorotų angliavandenių, tikėtina, kad mums gali trūkti chromo, kurio gausu šiame maisto papilde. Šis mikroelementas, gali padėti subalansuoti cukraus lygį organizme ir net sumažinti saldumynų poreikį. Taip pat sudėtyje – Ceilono cinamonas, kuris teigiamai veikia cukraus balansą (būtent dėl šios priežasties savo pacientams šio tipo cinamoną rekomenduoju reguliariai įtraukti į mitybos racioną). Dažniausiai tokio tipo maisto papildus renkasi žmonės, kurie turi didesnę riziką susirgti cukriniu diabetu, sunku kontroliuoti saldumynų poreikį ir numesti ar subalansuoti svorį.

Ką galite pasakyti apie „Adrenal Support“?
Pats žodis „adrenal“ išvertus iš anglų kalbos reiškia „antinkščiai“. Tai yra endokrininės liaukos, kurios atsakingos už kortizolio gamybą. Šis hormonas dažnai žinomas, kaip streso hormonas, kurio padidėjimas gali vesti į svorio priaugimą, kraujospūdžio padidėjimą, net nemigą. Adaptogeninės žolelės bei vitaminas B5 gali teigiamai veikti antinkščių veiklą ir padėti organizmui prisitaikyti prie stresinės situacijos. Dažnai tokio tipo papildus renkasi žmonės, kurie daug keliauja, dirba įtemptą darbą, skundžiasi svorio priaugimu aplink juosmenį, padidėjusiu nervingumu ar nemiga.

Pabaigai, ar galėtumėte trumpai aptarti „Caprylic Acid Plus“?
Šiame papilde galime rasti net keletą virškinimo sistemai naudingų ingredientų. Kaprilo rūgštis, česnakas ir raudonėlis pasižymi antibakterinėmis, antigrybelinėmis ir antiparazitėmis savybėmis. Naudinga, jei jūs keliaujate po Rytų kraštus, po maisto apsinuodijimo ar esant žarnyno mikrobiotos disbalansui (praeityje vartojote itin daug antibiotikų). Naudojant tokio tipo papildus, visada rekomenduojama po to sugerti gerųjų bakterijų kursą.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui